چهار شنبه 27 دی 1396 00:26:37

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31210

تاریخ انتشار : 07/07/1394 - 18:17

تلفات تروریست‌ها عامل آتش‌بس در کفریا و الفوعه

منابع آگاه، تلفات سنگین تروریست‌ها در حمله اخیرشان به دو شهرک شیعه نشین کفریا و الفوعه در حومه ادلب را عامل پذیرش آتش‌بس از سوی آنها دانستند.

سوادکوه- منابع آگاه در گفتگو با شبکه خبری المیادین گفتند که تلفات سنگین تروریست‌ها در حمله اخیرشان به دو شهرک شیعه نشین کفریا و الفوعه در حومه ادلب، منجر به پذیرش آتش‌بس از سوی آنها شده است.

به گفته این منابع در دو حمله تروریست‌ها به کفریا و الفوعه، 650 تن از عناصر گروه موسوم به جیش الفتح و حزب اسلامی ترکستانی کشته شدند و همین شمار زیاد کشته شدگان، گروه‌های مسلح در شمال را مجبور کرد که با آتش‌بس پیشنهادی از سوی ارتش سوریه و مقاومت موافقت کنند.

دفع حمله گسترده تروریست‌ها به الفوعه و کفریا

بر اساس این گزارش، ده‌ها حمله هوایی ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها و مراکز تجمع آنها در اطراف کفریا و الفوعه و مبارزه نیروهای مردمی سوریه، حمله گسترده تروریست‌ها به این دو شهرک را دفع کرد.

به گزارش المیادین گروه موسوم به أحرار الشام دوبار در مسیر توافق آتش بس در حالی که همه مفاد آن کامل شده بود، مانع ایجاد کرد.

روز گذشته پایگاه خبری العهد لبنان، در گزارشی از تلاش‌ دستگاه‌های اطلاعاتی ترکیه و عربستان برای شکست آتش‌بس در برخی مناطق سوریه خبر داد بود.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : تلفات تروریست‌ها عامل آتش‌بس در کفریا و الفوعه

تلفات تروریست‌ها عامل آتش‌بس در کفریا و الفوعه