چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:47:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31205

تاریخ انتشار : 07/07/1394 - 16:32

حجاج vip عرب!+ عکس

انتشار تصاویری از مسوولان عرب در اماکن اختصاصی " وی آی پی" برای رمی جمرات، باعث اعتراض گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

سوادکوه- به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، انتشار تصاویر شاهزادگان، شخصیت ها و مسوولان عرب در اماکن ویژه و اختصاصی " vip" برای رمی جمرات باعث اعتراض و ابراز نارضایتی گسترده در میان کاربران شبکه های اجتماعی شد.

 
کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک اعتراض و نارضایتی خود را از مشاهده تصاویر شاهزادگان، شخصیت ها و مسوولان عربی در اماکن ویژه و اختصاصی برای رمی جمرات ابراز داشته و آن را بورژوازی (طبقه حاکم) غیرقابل قبول در اجرای شعائر دینی و تفرقه بین مسلمانان دانستند.
 
حجاج vip عرب!+ عکس
 
تصاویر منتشر شده به طور گسترده بویژه تصاویر گرفته شده بعد از فاجعه دردناک منا دستمایه‌ای برای انتقاد تبدیل شده است؛ و کاربران شبکه های اجتماعی تاکید می کنند که آنها در بسیاری از امور دیگر حق دارند که متمایز و جدا باشند؛ اما در امور مربوط به شعائر دینی نه.
 
محمد مختار جمعه رئیس بعثه حج مصر و وزیر اوقاف این کشور و عمرو خالد مبلغ مصری بیشترین سهم از این خشم و نارضایتی کاربران را به خود اختصاص داده اند؛ بویژه که تاکنون جان باختن 74 حاجی مصری در فاجعه منا تایید شده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : حجاج vip عرب!+ عکس

حجاج vip عرب!+ عکس

  • پربازدیدترین ها