جمعه 04 خرداد 1397 02:10:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31153

تاریخ انتشار : 06/07/1394 - 19:11

دختر حاکم دبی:«اسد» شایسته‌ترین رهبر عرب است

دختر حاکم دبی یک نظرسنجی بر روی صفحه فیسبوک خود گذاشت و از کاربران خواست به شایسته‌‌ترین رهبر عربی برای لقب «رهبر تاریخی» رأی دهند که رئیس‌جمهور سوریه بالاترین آرا را کسب کرد.

دختر حاکم دبی:«اسد» شایسته‌ترین رهبر عرب است

سوادکوه- شیخ «مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم» دختر حاکم دبی بر روی صفحه فیس‌بوک شخصی خود یک نظرسنجی انجام داد با این موضوع که کدام رهبر عربی مستحق لقب «رهبر تاریخی» است و «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه 54.7 درصد آرا را کسب کرد و در رتبه اول قرار گرفت.

بر اساس گزارش وبگاه خبری «عاجل»، هنوز دقایقی از آغاز نظرسنجی نگذشته بود که هزاران نظر به سوی صفحه مهره سرازیر شد و بشار اسد را انتخاب کردند.

بنابر گزارش مذکور، رأی‌دهندگان به بشار اسد اعلام کردند که وی علیرغم محاصره سختی که جهان تلاش کرد بر او و ملت سوریه تحمیل کند، موفق شد با کمک ارتش در مقابل موج تروریست‌هایی که وارد سوریه شده‌ بودند، بایستد و وی تنها رهبرر عربی بود که توانست هیبت کشورهای توطئه‌کننده علیهش را بشکند.

این در حالی است که «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور مصر و «زاید بن سلطان آل نهیان» رئیس پیشین امارات و برخی دیگر از رهبران عرب هر کدام 3 رأی بیشتر به دست نیاورده بودند.

شیخه مهره معروف به مواضع حمایتی نسبت به نظام سوریه و صاحب جمله «خدا، سوریه را از شر اعراب حفظ کند» است.

 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : دختر حاکم دبی:«اسد» شایسته‌ترین رهبر عرب است

دختر حاکم دبی:«اسد» شایسته‌ترین رهبر عرب است

  • پربازدیدترین ها