جمعه 24 آذر 1396 15:38:31

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31151

تاریخ انتشار : 06/07/1394 - 18:31

مشکل بزرگ عکاسی با آیفون 6S +عکس

آیفون‌های جدید شرکت اپل در بسیاری از کشورهای جهان در معرض فروش قرارگرفته‌اند و این اولین هفته‌ای است که کاربران می‌توانند به طور گسترده از این دستگاه‌های هوشمند استفاده و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

سوادکوه- در کمال تعجب و در بدو فروش آیفون 6S گزارش‌هایی مبنی بر بروز مشکلات عجیب گرم‌شدن بیش از حد و تاثیر آن بر برنامه دوربین این گوشی‌ به گوش می‌رسد. به‌نظر می‌رسد بروز این مشکل هیچ ارتباطی با استفاده بیش از حد و یا به‌کارگیری گوشی در دمای بالا نداشته باشد. آن‌طور که کاربران در وب‌سایت Reddit عنوان کرده‌اند با بازکردن برنامه دوربین، پیغامی مبنی بر غیرفعال‌شدن فلش در مقابل دیدگان کاربران قرار می گیرد و پس از آن هشداری به‌منظور نیاز به خنک‌شدن آیفون به‌منظور مهیا شدن امکان استفاده مجدد از فلش مشاهده می‌شود.
 

مشکل داغ شدن و از کار افتادن فلش دوربین


این اخبار پس از انتشار گزارشاتی منتشر می‌شوند که حکایت از گرم شدن بیشتر آیفون 6S در مقایسه با مدل‌های پیشین داشتند. برخی گزارشات مدعی هستند دمای آیفون‌های جدید شرکت اپل گاها به 38 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد، این در حالی است که دمای متوسط برای اکثر گوشی‌های موجود در بازار چیزی در حدود 32 درجه سانتی گراد است.

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید آیا این موارد به‌طور اتفاقی به‌وجود آمده‌اند یا خیر؟! حتی می‌توان منتظر اظهار نظر اپل و یا عرضه به‌روزرسانی احتمالی برای رفع این مشکل بود. با این وجود اپل پیش از هرچیز ممکن است متهم به کپی‌برداری از قابلیت ویژه تراشه اسنپ دراگون 810 و استفاده از آن در تراشه تولیدی خود شود.

 

منبع : فارنت
دیدگاه شما در مورد : مشکل بزرگ عکاسی با آیفون 6S +عکس

مشکل بزرگ عکاسی با آیفون 6S +عکس