سه شنبه 26 دی 1396 22:28:27

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31123

تاریخ انتشار : 06/07/1394 - 10:18

فرمانده سپاه کربلا مازندران در همایش یاد یاران سوادکوه:

آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود / امروز برخی‌ جریانها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود

فرمانده سپاه کربلا مازندران در همایش یاد یاران سوادکوه اظهار کرد: آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود / امروز برخی‌ جریانها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود

آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود / امروز برخی‌ جریانها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار محمد‌حسین بابایی در جمع رزمندگان شهرستان سوادکوه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس  با اشاره به لزوم دشمن شناسی در موقعیت کنونی اظهار کرد: شناخت دشمن از مهمترین شاخص‌های موفقیت در مبارزه با آن است.

وی با بیان اینکه تبیین چهره دشمن برای مردم از وظایف ما است خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) ۵۰ سال قبل، آمریکا را دشمن اصلی ما بیان  کردند و برخی جریان ها  در داخل همچون انجمن حجتیه در معرفی و شناخت دشمنان آدرس غلط دادند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران افزود: امروز برخی‌ جریانها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود حال آنکه آمریکا اساس مشکلات جهان امروز ما است.

بابایی ادامه داد: جنگ تحمیلی از زمان شاه و توسط امریکایی‌ها به منظور دست‌یابی به اهداف آنان برای دوران سقوط رژیم پهلوی برنامه‌ریزی شد و آمریکا برای بعد از حکومت پهلوی گزینه‌هایی را مانند ایجاد جنگ داخلی، تحریم ها و محاصره اقتصادی، کودتا و حمله به ایران را برنامه‌ریزی کرد.

وی با اشاره به حمایت های کشورهای غربی از صدام در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: صدام با حمایت و قول همکاری همه‌جانبه امریکا به ایران حمله کرد و آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به جنایات آل سعود در کشتار حاجیان بیان کرد: کشتار حاجیان ایران در سال ۶۶ با طراحی، دستور و مشارکت آمریکا اجرا شد .

بابایی با اشاره به برنامه‌های امریکا بعد از جنگ تحمیلی علیه ایران اظهار کرد: یار‌گیری از انسان‌های ضعیف‌النفس و انسان‌های مریض و کرم‌زده داخلی در دستور کار بعد از جنگ تحمیلی امریکا قرار گرفت و فتنه سالهای ۷۸ و ۸۸ را به وجود آوردند.

 وی تاکید کرد: آمریکا رهبر برخی‌ها در داخل کشور است و آنان علاقه‌ای به فاش شدن چهره آمریکا برای مردم ندارند چون با افشا شدن چهره آمریکا سرسپرده گی و ماهیت آنان برای ملت مشخص می شود.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به خنثی شدن فتنه ها با حضور به موقع مردم و سپاه خاطر  نشان کرد: رهبران فتنه‌ سال ۸۸ در ایران نبودند و هنوز در آمریکا هستند و خاتمی و کروبی و موسوی و برخی از افرادی که دارای مسئولیت هستند با دروغ و ریا و تزویر، احساسات جامعه را منحرف کردند و با سه هدف، هدف کوتاه مدت به دست گرفتن مجلس و ریاست‌جمهوری، هدف میان مدت تغییر موادی از قانون اساسی در جهت محدودیت اختیارات ولایت فقیه و هدف بلند مدت حذف ولایت فقیه از برنامه‌های زمان‌بندی دشمن برای فتنه سال ۸۸ بود.

بابایی افزود: حادثه عاشورای سال ۸۸ موجب شد که جامعه به این نتیجه رسید که چالش انتخابات سال ۸۸ دعوای احمدی‌نژاد با موسوی نبود بلکه موضوع اصل نظام جمهوری اسلامی ایران بدون توجه به رای کاندیدا‌ها بود.

 وی تاکید کرد: ولی فقیه مظهر اصول‌گرایی است و اصول ما ثابت است و به فرموده امام علی (ع)، باید ابتدا حق را بشناسیم و سپس دیگران را با آن بسنجیم و احمدی‌نژاد مظهر اصول‌گرایی نبوده است.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به دیدار دو هزار فرمانده سپاه با مقام معظم رهبری و سخنان ایشان در خصوص  لزوم هوشیاری و بصیرت سپاه و شناخت دشمن و تاکید بر جلوگیری از نفوذ دشمن، اظهار کرد: امروز نفوذ اقتصادی دشمن در کشور اتفاق افتاده است، بنده به عنوان یک شهروند می‌پرسم که مسئول جلوگیری از واردات محصولاتی که در داخل تولید می‌شود کیست؟ چه کسانی باید با قاچاق کالا مبارزه کنند تا کارخانجات ما ور‌شکسته نشوند؟

بابایی  با اشاره ابعاد مختلف جنگ در عصر حاضرگفت: امروزه درگیر جنگ های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی هستیم و امروز هم دشمن اصلی ما امریکا است.

وی افزود: اقتصاد و فرهنگ و سیاست مقاومتی باید در اولویت فعالیت‌ها باشد و ایجاد جامعه دو‌قطبی در ایران از اهداف دشمن است و ما سعی می‌کنیم تا همه پشت سر رهبری حرکت کنیم.

فرمانده سپاه کربلا سپس با اشاره به فاجعه منا تاکید کرد: بدانیم و یقین داشته باشید این اتفاق طراحی شده بود و ظالم بودن آل سعود مشخص شد.

بابایی گفت: ما اعتقاد داریم خون مظلوم پایمال نخواهد شد و جنایت آل سعود بی پاسخ نخواهد ماند و این اتفاق باعث بیداری مسلمانان و تزلزل و نابودی مرکزیت ظلم خواهد شد.

 

برای دیدن تصاویر همایش اینجا کلیک کنیددیدگاه شما در مورد : آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود / امروز برخی‌ جریانها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود

آمریکا مرکز فرماندهی راهبردی جنگ عراق بر علیه ایران بود / امروز برخی‌ جریانها قصد دارند دشمن اصلی فراموش شود