دوشنبه 04 اردیبهشت 1396 10:03:52

  

 

  

 

 

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31080

تاریخ انتشار : 05/07/1394 - 14:31

پیشنهاد رسایی در خصوص تشییع حجاج حادثه منا

حمید رسایی نماینده مردم ری ، تهران ، شمیرانات ضمن تسلیت درگذشت زائرانی که به دلیل بی کفایتی آل سقوط به شهادت رسیده اند پیشنهاد کرد تا تشییع جنازه این عزیزان ، همانند شهدا غواص ، ابتدا در تهران و سپس شهرستان های دیگر برگزار شود.

سوادکوه- حمید رسایی نماینده مردم ری ، تهران ، شمیرانات ضمن تسلیت درگذشت زائرانی که به دلیل بی کفایتی آل سقوط به شهادت رسیده اند پیشنهاد کرد تا تشییع جنازه این عزیزان ، همانند شهدا غواص ، ابتدا در تهران و سپس شهرستان های دیگر برگزار شود.

رسایی همچنین در این باره در صفحه شخصی خود نوشته است : ملت ما سال هاست دل پری از سفاکان آل سعود دارد.

رسایی همچنین در همین خصوص نوشت : آل سعود با سرسپردگی به درگاه دشمنان جامعه اسلامی، نشان داده که نه تنها صلاحیت مدیریت ابعاد سیاسی این اجتماع عظیم را برای رفع مشکلات مسلمانان جهان ندارد بلکه حتی صلاحیت مدیریت ابعاد عبادی این مناسک را هم ندارد.

آل سعود تمام توان خود را امروز در کشتار مردم یمن بکار بسته.
نمی دانم چرا دولت محترم ما در برابر این دولت وحشی تا این اندازه منفعل است. وقتی برزیل سفیر خود را در اعتراض به کشتار مردم یمن فرا می خواند، توقع از ایران چیست؟

دولت محترم اگر چه در اعتراض به کشتار یمنی ها کوتاهی کرده، حداقل در اعتراض به کشتار مسلمانان دنیا بویژه هموطنان خودمان در حادثه مناجبران مافات کند.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : پیشنهاد رسایی در خصوص تشییع حجاج حادثه منا

پیشنهاد رسایی در خصوص تشییع حجاج حادثه منا