چهار شنبه 27 دی 1396 08:44:18

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31049

تاریخ انتشار : 04/07/1394 - 23:14

تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در اردن

مقامات اردنی اعلام کردند درصدد هستند واردات کالاهای رژیم صهیونیستی را متوقف کنند.

تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در اردن

سوادکوه- به نقل از العربی الجدید، یک مقام ارشد اردن اعلام کرد دولت این کشور قصد دارد در پاسخ به درخواست مردم، واردات کالاهای تولید شده در سرزمین‌های اشغالی - از جمله محصولات کشاورزی - را متوقف کند. وی در ادامه افزود: «ما برای تامین نیاز بازار، مواد غذایی را از کشور لبنان وارد خواهیم کرد.» 

 
کمپین‌های تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در اردن این روزها پس از حملات اخیر سربازان این رژیم به مسجدالاقصی و معترضان فلسطینی، فعالیت‌های خود را شدت بخشیده‌اند.
 
رئیس یکی از این کمپین‌ها به العربی الجدید گفت: «تصمیم دولت مبنی بر متوقف ساختن واردات محصولات کشاورزی از سرزمین‌های اشغالی، یک پیروزی برای ما محسوب می‌شود.» براساس اظهارات وی، واردات مقادیر زیاد کالا، از رژیم صهیونیستی به اردن سبب شده است این کمپین‌ها مبارزات خود را افزایش دهند. وی در ادامه تاکید کرد این کمپین‌ها فعالیت خود را تا تحریم کامل کالاهای رژیم اشغالگر قدس در تمام جوامع عربی ادامه خواهند داد.
 
 کشورهای دیگر نیز در اعتراض به اشغالگری‎های رژیم صهیونیستی، محصولات این رژیم را تحریم کرده اند. هفته گذشته شورای شهر پایتخت ایسلند قانون تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی را تصویب کرد و اعلام کرد تا زمانی که این رژیم به اشغال اراضی فلسطینی‌ها پایان ندهد این قانون معتبر خواهد بود. «بی دی اس» (BDS) مخفف سه کلمه متوقف، محروم و تحریم کردن و نام یک کمپین بزرگ جهانی برای تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی است. جنبش‌های فراوانی در حال شکل‌گیری است تا از فلسطینی‌ها در مبارزاتشان با رژیم صهیونیستی حمایت کند و به اشغالگری این رژیم پایان بخشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در اردن

تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی در اردن