چهار شنبه 30 خرداد 1397 13:40:24

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31006

تاریخ انتشار : 04/07/1394 - 08:11

دبیر مجمع نمایندگان مازندران:

حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: ضروری است تا همه دولت‎های اسلامی به‎پا خیزند و در قالب سازمان کنفرانس اسلامی مدیریت این کنگره عظیم و حرمین شریفین را به‎عهده گیرند و دست این خاندان فاسد را کوتاه کنند چرا که حوادث غم‎بار پی در پی در جریان حج امسال، حجت را بر همه تمام کرد.

حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، کمال علیپور با اشاره با حادثه منا، اظهار کرد: حادثه دردناک و فاجعه تاسف‌بار منا که موجب جان باختن و مجروح شدن جمع کثیری از حجاج بیت‌الله‌الحرام شد را به محضر امام عصر (عج) مقام معظم رهبری، ملت شریف و مومن ایران اسلامی و همه مسلمین جهان و مردم ولایتمدار مازندران تسلیت عرض می‎کنم.


وی افزود: این حادثه غم‎انگیز بار دیگر بی‎کفایتی و بی‎لیاقتی رژیم آل سعود در مدیریت کنگره عظیم حج و حرمین شریفین را اثبات کرد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در حالی که مدعیان خادمی حرمین شریفین می‎بایست تمام توان و امکانات خود را معطوف مدیریت و برگزاری مطلوب این اجتماع عظیم اسلامی در سرزمین وحی کنند، متاسفانه شاهد هستیم که مشغول تجاوز به بلاد اسلامی از جمله یمن و بحرین هستند و با تجهیز تروریست‎های داعش، بلای جان مردم مسلمان عراق و سوریه شده‎اند.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: جای بسی تاسف است که آل سعود خائن به جای فراهم کردن بهترین شرایط و امکانات برای زائرین بیت‌الله‌الحرام، مسیر زائرین عزیز منا را به‎منظور تردد یک شاهزاده مسدود می‎کنند و این فاجعه انسانی را رقم می‎زنند.

علیپور تصریح کرد: شکی نیست که جان باختن خیل عظیم مسلمانان در سرزمینی که باید در این ایام امن‌ترین نقطه دنیا باشد، هیچ علتی جز بی‌مسئولیتی، بی‌کفایتی، بی‌تدبیری و بی‌لیاقتی خاندان فاسد آل سعود ندارد.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: امروز همه مسلمانان عالم و ملت‌های آزاده جهان به‌خوبی دریافته‌اند که آل سعود خائن لیاقت مدیریت حج را ندارد و ضروری است تا همه دولت‎های اسلامی به‎پا خیزند و در قالب سازمان کنفرانس اسلامی مدیریت این کنگره عظیم و حرمین شریفین را به‎عهده گیرند و دست این خاندان فاسد را کوتاه کنند چرا که حوادث غم‎بار پی در پی در جریان حج امسال، حجت را بر همه تمام کرد.


دیدگاه شما در مورد : حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

  • پربازدیدترین ها