جمعه 24 آذر 1396 11:47:04

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30983

تاریخ انتشار : 03/07/1394 - 20:14

تقویت حافظه با Lumosity + دانلود

Lumosity از سری نرم افزارهای فوق العاده اندرویدی به منظور تقویت هوش ، حافظه است که هم اکنون به معرفی جدیدترین نسخه آن می پردازیم.

سوادکوه- Lumosity از سری نرم افزارهای فوق العاده اندرویدی به منظور تقویت هوش است که هم اکنون به معرفی جدیدترین نسخه از آن می پردازیم . Lumosity نام یک موسسه‌ ی تحقیقاتی معتبر است که در زمینه‌ یافتن راهکار هایی به منظور افزایش سطح هوش، ذهن و تقویت حافظه‌ انسان ها فعالیت دارد  و کارکنان آن از برترین متخصصان اعصاب دنیا هستند.   یکی از اصلی ترین فعالیت های این کمپانی ارائه بازی هایی برای تقویت مغز است بازی هایی با گرافیک ساده اما تاثیرگذار روی فکر! در حال حاضر لوموسیتی با 60 میلیون کاربر از سراسر دنیا محبوب ترین و کارآمدترین برنامه آموزشی تقویت ذهن است. این موسسه با فراگیر شدن گوشی های هوشمند، برنامه "Lumosity” را طراحی و تولید کرده است که دارای چندین بازی کوچک است. حدودا روزانه 15 دقیقه برای اتمام بازی های کوچک برنامه لوموسیتی زمان لازم است بعد از هر دوره بازی رتبه ای با عنوان "LPI” که مخفف "Lumosity Performance Index” شاخص عملکرد مغز در لوموسیتی بر اساس قدرت حافظه، دقت، سرعت، انعطاف پذیری و حل مساله به شما داده می شود. می توانید این شاخص را با روزها و ماه های قبل مقایسه کنید و شاهد تاثیر نرم افزار بر تقویت قدرت ذهنی خود باشید.

 
تقویت حافظه با Lumosity + دانلود
 
هم اکنون آخرین نسخه از بهترین و حرفه ای ترین برنامه‌ های تقویت مهارت ذهن با بازی‌ های کوچک فکری بر اساس مطالعات دقیق علمی به صورت کاملا رایگان در اختیار شماستت! کافیست انتخاب کنید تصمیم به تقویت کدام مهارت ذهن خود دارید و این برنامه به صورت هوشمند بازی‌ هایی را پیش روی شما قرار می‌دهد. یک نمونه از نتایج نرم افزار :بر اساس مطالعات انجام شده بر روی هزاران نفر گزارش می کنند که حافظه و قدرت حل مشکلات در آن ها افزایش یافته است. هاینز کری همسر جان کری (وزیر امور خارجه ی ایالات متحده) طی مصاحبه ای با روزنامه ی پیتسبورگ اظهار کرد : توانایی فکری و مغزیی که بدلیل بیماری و تشنج از دست داده بودم با کمک تمرینات Lumosity بازیافتم.
 
 
 • دانلود و مشخصات فایل

دانلود
حجم: 47 مگابايت
نیازمند اندروید: 2.3 به بالا
نوع فایل: APK
 

 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : تقویت حافظه با Lumosity + دانلود

تقویت حافظه با Lumosity + دانلود