جمعه 01 تیر 1397 10:10:32

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30965

تاریخ انتشار : 03/07/1394 - 14:15

درخواست صهیونیستها برای استفاده انحصاری از اف‌۳۵

رژیم صهیونیستی به عنوان بسته جایگزین توافق هسته‌ای ایران خواستار دستیابی انحصاری به جنگنده‌های اف ۳۵ آمریکا در خاورمیانه است.

 درخواست صهیونیستها برای استفاده انحصاری از اف‌۳۵

سوادکوه- فایت گلوبال نوشت: منابع امنیتی اعلام کردند که رژیم صهیونیستی به عنوان بخشی از بسته جبرانی آمریکا به اسرائیل در ازای توافق هسته‌ای ایران به دنبال دریافت مجوز استفاده انحصاری از فن‌آوری آمریکا ازجمله هواپیمای اف 35 لاکهید مارتین است.

به احتمال زیاد تجهیزات مورد درخواست اسرائیل از آمریکا شامل هواپیماهای اف 35، بوئینگ Kv-46A وتسلیحات پیشرفته هدایت شونده  مانند تسلیحات بتن شکن خواهد بود. 

اسرائیل همچنین احتمالا خواستار دستیابی به سیستمهای الکترونیک رونمایی نشده‌ای خواهد بود که برای عملیاتهای دور برد این رژیم حیاتی به شمار می‌روند.

وزارت جنگ این رژیم درحال آماده سازی لیست تجهیزات مورد نیاز خود است که به اعتقاد منابع صهیونیستی در دیدار نتانیاهو و اوباما در ماه نوامبر به آمریکا تحویل داده خواهد شد.

رژیم صهیونیستی پیش از توافق هسته‌ای در ماه جولای اعلام کرده بود که گزینه نظامی علیه تهران بر روی میز قرار دارد. به گفته منابع نشانه‌های اخیر حاکی از آن است که این توافق مانع تبدیل شدن ایران به یک قدرت هسته‌ای نظامی نخواهد شد و از این رو اسرائیل به دنبال خنثی کردن این تهدید است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : درخواست صهیونیستها برای استفاده انحصاری از اف‌۳۵

 درخواست صهیونیستها برای استفاده انحصاری از اف‌۳۵

  • پربازدیدترین ها