یکشنبه 26 آذر 1396 01:59:48

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30963

تاریخ انتشار : 03/07/1394 - 15:13

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 94/07/3:

آل سعود بواسطه حمایت آمریکا به هر جنایتی دست می زند/ حادثه ی دلخراش منا نتیجه ی بی تدبیری، گستاخی و خودرأیی آل سعود بود

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 94/07/3 اظهار کردند:آل سعود بواسطه حمایت آمریکا به هر جنایتی دست می زند/ حادثه ی دلخراش منا نتیجه ی بی تدبیری، گستاخی و خودرأیی آل سعود بود.

آل سعود بواسطه حمایت آمریکا به هر جنایتی دست می زند/ حادثه ی دلخراش منا نتیجه ی بی تدبیری، گستاخی و خودرأیی آل سعود بود

به گزارش سواکوه آنلاین حجت الاسلام احمد قربانی در نماز جمعه این هفته شهر پل سفید با اشاره به در پیش بودن عید غدیر خم و گرامیداشت این روز، در خصوص محبت و دوستی نسبت به امام علی(ع) اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) فرمودند:« دوستى على(ع) کار نیکی است که با داشتن آن، گناه زیانى نمی‌رساند و دشمنى على گناهی است که با وجود آن کار نیک سودى ندارد».


وی سپس با اشاره به حادثه روز گذشته منا تاکید کرد: ملت های اسلامی باید تصمیم بگیرند و فکری به حال آل سعود بکنند.


امام جمعه پل سفید خاطرنشان کرد: آمریکا حامی دولت های ظالم منطقه است و آل سعود و اسرائیل بواسطه این حمایت  به هر جنایتی دست می زنند.

قربانی بیان کرد: مسئولان امر باید این موضوع را با جدیت پی گیری کنند که چرا سرزمین امن و پاکی ها و سرزمین خدا باید به این شکل درآید.


وی با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس سالگرد رشادت ها و شجاعت ها رزمندگان اسلام است که این پیروزی ها با هدایت امام خمینی(ره) بدست آمد.


حجت الاسلام محمدزمان رضایی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور فداکاری و ایثارگری جوانان این مرز و بوم است که باعث عزت و سرافرازی ملت ایران شدند.


وی سپس با بیان اینکه حادثه روز گذشته منا حادثه ای دلخراش ، تلخ و ناگوار در سرزمین وحی بود، گفت: این اتفاق به دلیل بی تدبیری، گستاخی ، خودرایی و نتیجه سوءمدیریت آل سعود بود که منجر به کشته شدن حجاج و عد ه ای از هموطنان شد.


امام جمعه شهر زیراب ادامه داد: وظیفه دولتمردان و نمایندگان مجلس استیفای حقوق اولیه است که می توان از فرصت هایی همچون اجلاس بین المجالس اسلامی استفاده نمود.


رضایی اظهار کرد: مکه و مدینه متعلق به آل سعود نیست بلکه به دنیای اسلام تعلق دارد و باید همه کشورهای اسلامی در اداره این دو شهر بزرگ جهان اسلام همکاری کنند.


وی افزود: دریک ماه دوران حج در اختیار کشورهای اسلامی قرار داده شود و کشورهای اسلامی در اداره و برگزاری مناسک حج نقش ایفا کنند.


امام جمعه شهر زیراب گفت: کلمه آل سعود و حکومت آنان مترادف است با جنایت، خیانت، سربریدن و یک حکومت و نظامی است که جز خیانت و جنایت نسبت به به امت اسلامی کاری انجام نداده است حال آنکه خود را خادم  حرمین شریفین می دانند.


رضایی در پایان سخنان خود بیان کرد: امیدواریم خدا شر این خاندان را از سر اسلام کوتاه نماید. دیدگاه شما در مورد : آل سعود بواسطه حمایت آمریکا به هر جنایتی دست می زند/ حادثه ی دلخراش منا نتیجه ی بی تدبیری، گستاخی و خودرأیی آل سعود بود

آل سعود بواسطه حمایت آمریکا به هر جنایتی دست می زند/ حادثه ی دلخراش منا نتیجه ی بی تدبیری، گستاخی و خودرأیی آل سعود بود