دوشنبه 04 تیر 1397 14:27:21

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30880

تاریخ انتشار : 01/07/1394 - 15:38

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس

زنگ ايثار و مقاومت و زنگ بازگشايي مدارس درسوادکوه نواخته شد+تصاویر

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس زنگ ايثار و مقاومت و زنگ بازگشايي مدارس در دبستان شهید شیخ فضل الله نوری شهرستان سوادکوه نواخته شد.

 زنگ ايثار و مقاومت و زنگ بازگشايي مدارس درسوادکوه نواخته شد+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس زنگ ايثار و مقاومت و زنگ بازگشايي مدارس در دبستان شهید شیخ فضل الله نوری شهرستان سوادکوه با حضور نماینده مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، جمعی از مسئولان شهرستانی و شهری، خانواده معظم شهدا، اولياء و مربيان در مدرسه شهید شیخ فضل الله نوری شهر پل سفید نواخته شد.

فلاحی نماینده مدیرکل آموزش و پرورش در بخشی از سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس اظهار کرد: مهم ترین و اصلی ترین راه پیشرفت دانش آموزان، مشارکت، تعامل، همکاری و ارتباط تنگاتنگ خانواده با مدیر و معلمان مدرسه است. 

وی ادامه داد: در این صورت است که می توانیم با شناسایی مشکلات در جهت رفع آن ها اقدام نماییم.

غلامرضا افشون نیز ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای والامقام در هفته دفاع مقدس و تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: با تلاش و کوشش و افزایش سطح آگاهی می توانیم در مقابل استکبار بایستیم و راه شهدای والامقام را ادامه دهیم.

وی خاطر نشان کرد: شرط موفقیت داشتن هدفی مشخص از همان دوره ابتدایی است.

رئیس آموزش و پرورش تاکید کرد: اگر از ولایت فقیه پیروی کنیم از گزند آفت ها و آسیب ها دور می مانیم.

افشون با آروزی موفقیت برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: امیدواریم که دانش آموزان با جدیت و همتی بیش از پیش در یادگیری علم تلاش کنند. 

در ادامه زنگ آغاز سال تحصیلی با دستان پدر شهید والامقام خلیلی و فلاحی نماینده مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به صدا درآمد.

 شعر، مقاله، حرکات نمایشی ورزشی، سرود ماه مهر، موسیقی محلی و سنتی در ارتباط با شهیدان به مناسبت هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود.

عکس:محمدزمان اسماعیلیدیدگاه شما در مورد : زنگ ايثار و مقاومت و زنگ بازگشايي مدارس درسوادکوه نواخته شد+تصاویر

 زنگ ايثار و مقاومت و زنگ بازگشايي مدارس درسوادکوه نواخته شد+تصاویر

  • پربازدیدترین ها