چهار شنبه 27 دی 1396 12:28:56

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30776

تاریخ انتشار : 30/06/1394 - 21:26

فرمانده سپاه سوادکوه تشریح کرد

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه

فرمانده سپاه سوادکوه، ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان را تشریح کرد.

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه

سرهنگ محمد ابراهیمی امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به حماسه آفرینی ها و رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: رمز ماندگاری حماسه دفاع مقدس روحیه انقلابی و ارزش محوری جوانان در دوران دفاع مقدس بود.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم در دوران جنگ نرم دشمن موفق عمل کنیم باید به فرموده مقام معظم رهبری روحیه انقلابی  و معنوی جوانان را تقویت کنیم.

فرمانده سپاه سوادکوه با اشاره به نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی گفت: امروز هدف دشمن از نفوذ فرهنگی از بین بردن روحیه انقلابی و معنوی جوانان است.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: رمز پیروزی رزمندگان در جنگ سخت دوران دفاع مقدس روحیه انقلابی بود و لازمه پیروزی در جنگ نرم حفظ همین روحیه اعتقادی و معنوی است.

وی با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با انقلاب اسلامی بیان کرد: امام خمینی (ره) فرمودند:« آمریکا شیطان بزرگ است» و این شیطان بزرگ در عصر حاضر با جنگ نرم دشمنیش را از سر گرفته و این دشمنی تمام نشدنی است، در دوران دفاع مقدس با جنگ تحمیلی و بعد از آن با براه انداختن جنگ فرهنگی و اقتصادی.

فرمانده سپاه سوادکوه افزود: انقلاب اسلامی با اقتداری که نشأت گرفته از روحیه انقلابی و معنوی جوانان و ایثارگران بود در جنگ تحمیلی به پیروزی رسید.

ابراهیمی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان سپاه با مقام معظم رهبری تصریح کرد: ایشان به راههای نفوذ و ایجاد خلل در باورهای اعتقادی اشاره کردند و تاکید کردند امروز جنگ، جنگ اعتقادات است و راه مقابله با هجمه دشمنان تقویت باورهای دینی جوانان و نسل جدید دانستند که یادآوری رشادتها و حماسه آفرینی های دوران دفاع مقدس فرصت مناسبی است.

وی با بیان اینکه دشمن امروز به دنبال نهادینه کردن یاس و نا امیدی در مردم است گفت: با استقبال با شکوه مردم از مراسمات سالهای گذشته و برگزاری با شکوه مراسم امسال و حضور پر رنگ تر جوانان نقشه دشمنان نقش برآب خواهد شد.

فرمانده سپاه سوادکوه با اشاره به مهمترین برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سوادکوه اظهار داشت: برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اولین روز  با صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سپاه ناحیه سوادکوه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان در این شهرستان آغاز خواهد شد.

ابراهیمی افزود: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان جنگ تحمیلی از جمله برنامه‌های اجرایی در این هفته است.

وی تصریح کرد: برگزاری هیات عاشقان ولایت، میقات صالحین، راهپیمایی بزرگ خانوادگی با نام و یاد شهدای دفاع مقدس در شهرهای زیراب و پل سفید، حضور  پرشکوه در نماز جمعه و سخنرانی فرماندهان نظامی در بین خطبه های نماز جمعه، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، حضور در صبحگاه های دانش آموزی در اولین روز بازگشایی مدارس و نواختن زنگ ایثار و مقاومت، همایش یاد یاران و نشست های بصیرتی از دیگر برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه است.

فرمانده سپاه سوادکوه در پایان از فرماندار، روسای ادارات تبلیغات اسلامی، اوقاف، ورزش و جوانان و اعضای شوراهای شهر و شهرداران شهرستان جهت همکاری در اجرای مراسمات تقدیر کرد.

لازم بذکر است مردم ولایی، انقلابی و شهید پرور شهرستان سوادکوه در دوران حماسه و دفاع با اعزام غیور مردان قهرمان به جبهه های حق علیه باطل و تقدیم شهید، جانباز و آزاده سرافراز، بزرگترین سرمایه های خود را در راه صیانت و پاسداری از اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هدیه کردند.دیدگاه شما در مورد : ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سوادکوه