شنبه 02 تیر 1397 01:15:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30753

تاریخ انتشار : 30/06/1394 - 16:32

زمان پایان رای گیری بین ژوله و حیایی اعلام شد

علی شهیدیان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده درمرحله خنداننده برتر برای هر کمدین 72 ساعت وقت برای رای گیری در نظر گرفته شده و این مهلت برای کمدین ها راس ساعت 11 و 59 دقیقه و 59 ثانیه امشب به پایان خواهد رسید.

زمان پایان رای گیری بین ژوله و حیایی اعلام شد

سوادکوه- علی شهیدیان مسوول روابط عمومی برنامه «خندوانه» گفت: رأی گیری بین امین حیایی و امیر مهدی ژوله دو کمدین محبوب بخش خنداننده برتر برنامه «خندوانه» امشب به پایان می رسد . بر اساس برنامه ریزی انجام شده در این مرحله برای هر کمدین 72 ساعت وقت برای رای گیری در نظر گرفته شده و این مهلت برای کمدین های فوق راس ساعت 11 و 59 دقیقه و 59 ثانیه امشب به پایان خواهد رسید. 
 
به گفته این مسوول برنامه ریزی سایت 780 به گونه ای طراحی شده که به طور خودکار امکان رای گیری برای مخاطبان مورد نظر در ساعت اعلام شده بسته و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .  
 
شهیدیان در ادامه با اشاره به نزدیک بودن آرای آقایان ژوله و حیایی افزود :‌ همانطور که غالب شرکت کنندگان و هواداران این دو کمدین می دانند آرای دو شرکت کننده بسیار نزدیک به هم و اختلاف میان دو طرف بسیار کم است  و این اختلاف تنها به 20 یا 30 رای می رسد و امکان پیش بینی نتیجه این دور تا این لحظه وجود ندارد. 
 
وی با اشاره به حواشی پیش آمده درباره این دو کمدین عنوان کرد: تاکیدی ما بر سازنده بودن فضای رقابت میان کمدین هاست و هواداران بدانند که فضای موجود میان کمدینها فارغ از برخی حواشی ،‌ کاملا صمیمانه است و تمامی آنها از هواداران می خواهند که به دور از هر گونه حاشیه ای با در نظر داشتن عدالت به هوادار مورد نظر خود رای دهند .  
 
وی خاطر نشان کرد: خندوانه برگزار کننده این رقابتها در فضایی شاد و صمیمی است و از تمامی هواداران این برنامه می خواهد که به دور از حاشیه ها طوری رای دهند که حق هیچیک از کمدینها ضایع نشده و خنداننده برتر این دوره در فضایی عادلانه و البته صمیمی انتخاب شود . 
 
مسوول روابط عمومی برنامه خندوانه در پایان گفت :‌ تماشاگران اصل سرمایه ما هستند و اعتقاد داریم که بهترین انتخابها از سوی آنها انجام خواهد شد.

 


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : زمان پایان رای گیری بین ژوله و حیایی اعلام شد

زمان پایان رای گیری بین ژوله و حیایی اعلام شد

  • پربازدیدترین ها