چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 19:15:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30717

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 21:56

مخالفان پوتین در تدابیر شدید امنیتی تظاهرات کردند

فراخوان مخالفان دولت روسیه برای برگزاری تظاهرات عصر امروز (یکشنبه) سبب حضور صدها نفر در منطقه مارینو جنوب مسکو شد که تحت شدید ترین تدابیر امنیتی قرار گرفته است.

سوادکوه- فراخوان برگزاری اجتماع معترضین از یک هفته پیش در رسانه های نزدیک به گروه های برگزار کننده تجمع از جمله رادیو اکو مسکو و همچنین فیس بوک آغاز شد و «آلکسی ناوالنی» وبلاگ نویس مخالف دولت روسیه از مخالفان خواسته بود با حضور در اجتماع امروز ، صدای خود را جهانی کنند.

ماموران و گشت های پلیس با حضور در محل و عبور دادن تظاهر کنندگان از دروازه های امنیتی بمب یاب و اسلحه سرد، تلاش دارند از برخورد های احتمالی جلوگیری کنند.

یگان های ماموران آماده به حضور در شرایط اضطراری در فاصله دورتری از منطقه حضور تظاهر کنندگان مستقر شده اند.

ناوالنی از رهبران مخالفان دولت روسیه که در سال های اخیر برگزاری چندین تظاهرات ضددولتی را ساماندهی کرده مورد حمایت غرب و اروپا قرار دارد.

وی به علت پرونده فساد مالی و اختلاس به 3 سال حبس تعلیقی محکوم شده است
در اطلاعیه مخالفان دولت در رابطه با برگزاری اجتماع اعتراضی امروز در مسکو گفته شده است: چهار سال پیش ولادیمیر پوتین و دیمیتری مدودیف (رییس جمهوری و نخست وزیر روسیه) در نشست حزب روسیه واحد تبانی کردند و کشور را در برابر عمل انجام شده قرار دادند.

مخالفان دولت روسیه در این اطلاعیه همچنین مدعی شده اند که پوتین و مدودیف حکومت را در روسیه غصب کرده اند و اجتماع امروز برای تقاضای تغییرپذیری حکومت در آینده انجام می گیرد.


منبع : ایرنا
دیدگاه شما در مورد : مخالفان پوتین در تدابیر شدید امنیتی تظاهرات کردند

 مخالفان پوتین در تدابیر شدید امنیتی تظاهرات کردند

  • پربازدیدترین ها