دوشنبه 04 تیر 1397 10:15:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30716

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 21:32

یک هشتم نهایی جام حذفی؛

صعود پرسپولیس 10 نفره با شکست ملوان در ماراتن 120 دقیقه ای

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی با برتری سرخپوشان به پایان رسید. شاگردان برانکو که در لیگ برتر بحران نتیجه نگرفتن دارند فعلا از این بحران عبور کردند.

صعود پرسپولیس 10 نفره با شکست ملوان در ماراتن 120 دقیقه ای

سوادکوه- تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم جام حذفی از ساعت 18و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملوان رفت که بازی در 90 دقیقه وقت قانونی بدون گل مساوی به پایان رسید و پرسپولیس در وقت‌های اضافه و در پایان 120 دقیقه یک بر صفر ملوان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

گل پرسپولیس: مهدی طارمی( دقیقه 100)

اخراج: مهدی طارمی از پرسپولیس (دقیقه 108) 

اخطار: مهدی طارمی، علی علیپور، سوشا مکانی،  احمد نورالهی و رامین رضاییان از پرسپولیس (طارمی و سوشا از بازی بعد محروم شدند)

تعداد تماشاچی: حدود 15هزار نفر

داوران: البرز حاجی پور، محمدرضا ابوالفضلی، رحیم شاهین، یاسر همرنگ

نیمه نخست

در دقیقه سوم بازی سید جلال رافخایی با اشتباه مسلم علیرضا نور محمدی صاحب موقعیت تک به تک شد که در نهایت با رد کردن توپ از بالای سر سوشا مکانی، تیرک مانع از فروپاشی دروازه پرسپولیس شد.

در دقیقه 16 هادی نوروزی پس از یک دو با مهدی طارمی از گوشه سمت راست محوطه جریمه شوت خود را راهی دروازه ملوان کرد که با عکس العمل سرگی پشنکو توپ به کرنر رفت.

بابک حاتمی در دقیقه 25 به دلیل مصدومیت جای خود را به محمد انصاری داد.

پژمان نوری در دقیقه 35 بازی از روی یک ضربه ایستگاهی به شدت دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که با واکنش خوب مکانی توپ به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه 40 آرش افشین به دلیل مصدومیت جای خود را به محمد رضی پور داد.

نیمه دوم

مهدی طارمی در دقیقه 51 پس از پاسکاری متوالی بازیکنان پرسپولیس صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد که توپ را از گوشه دروازه پشنکو به بیرون زد.

دو دقیقه بعد پرسپولیسی ها اینبار نیز توسط طارمی صاحب یک موقعیت بسیار خوب دیگر شدند که میلاد کمندانی اینبار توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا فریاد هوارداران سرخ پوش پایتخت به هوا خیزد.

در دقیقه 63 فرزاد حاتمی به جای پژمان نوری و محسن مسلمان به جای هادی نوروزی به میدان امد تا از این لحظه به بعد بازوبند ملوانی ها را مازیار زارع و بازوبند پرسپولیسی ها را علیرضا نورمحمدی بر بازو ببندد.

در دقیقه 66 مهدی طارمی پس از آنکه عزت الله پور غاز را پشت محوطه جریمه از پیش رو برداشت با یک شوت پای چپ توپ را به تیرک دروازه ملوان کوبید.

در دقیقه 71 جلال رافخایی یک موقعیت بسیار ایده آل را از روی خط شش قدم محوطه جریمه به نقطه ای زد که سوشا مکانی حاضر بود.

در دقیقه 90 علی علیپور به جای جری ریکاردو برای پرسپولیس به میدان آمد.

وقت اضافه

در دقیقه 97 نیمه اول وقت های اضافه علی علی پور با تعلل بیش از حد فرصت خوب پرسپولیس را با دخالت مدافعان حریف از دست داد.

در دقیقه 100 مهدی طارمی با پاس به بیرون علیپور در مقابل دروازه خالی قرار گرفت و با یک ضربه هوشمندانه دروازه ملوان را باز کرد. 

صعود پرسپولیس 10 نفره با شکست ملوان در ماراتن 120 دقیقه ای

مهدی طارمی در دقیقه 107 بازی پس از خطا بر روی سرگی پشنکو دروازه‌بان ملوان با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. طارمی در نیمه دوم بازی نیز پس از خطا بر روی معبودی حقیقی مدافع چپ ملوان کارت زرد اول را دریافت کرده بود.

سوشا مکانی در دقیقه 110 به دلیل اعتراض به کمک داور با کارت زرد داور جریمه شد.

محمد نزهتی در دقیقه 113 به جای عزت الله پور غاز به میدان آمد.

در دقیقه 118 علی علیپور و در دقیقه 120 رامین رضاییان از داور بازی کارت زرد گرفتند.

پرسپولیس در مرحله یک چهارم به مصاف برنده دیدار گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن می‌رود.

ترکیب پرسپولیس:

سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، رامین رضائیان، بابک حاتمی( از دقیقه 22 محمد انصاری)، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، میلاد کمندانی( از دقیقه 88 علی علیپور)، هادی نوروزی( از دقیقه 63 محسن مسلمان)، مهدی طارمی و جری بنگستون

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب ملوان:

سرگئی پاشنکو، حسین کنعانی زادگان، شهاب کرمی، عزت الله پورقاز( از دقیقه 114 محمد نزهتی)، صادق محرمی، حسین ماهینی، عزیز معبودی، پژمان نوری( از دقیقه 63 فرزاد حاتمی)، مازیار زارع، سید جلال رافخایی و آرش افشین( از دقیقه 37 محمد رضی پور)


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : صعود پرسپولیس 10 نفره با شکست ملوان در ماراتن 120 دقیقه ای

صعود پرسپولیس 10 نفره با شکست ملوان در ماراتن 120 دقیقه ای

  • پربازدیدترین ها