جمعه 01 تیر 1397 06:18:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30714

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 18:31

معاون فرماندار سوادکوه خبر داد

انسداد و آب گرفتگی معابر روستایی ولوپی و راستوپی

معاون فرماندار سوادکوه از انسداد و آب گرفتگی معابر روستایی ولوپی و راستوپی خبر داد.

انسداد و آب گرفتگی معابر روستایی ولوپی و راستوپی

عین اله طالبی امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به بارش شدید باران در چند روز گذشته اظهار کرد: با توجه به اعلام ستاد بحران استان مازندران در خصوص احتمال شدت باران در هفته گذشته در سوادکوه، فرمانداری شهرستان ضمن اعلام آمادگی و هماهنگی با دستگاههای دیگر کلیه امکانات و تجهیزات موجود را  برای مقابله با حواث احتمالی برنامه ریزی کرد.

وی ادامه داد: از عصر روز پنجشنبه بارندگی ها شدت پیدا کرده و خساراتی در منطقه ولوپی از  لـله بند تا منطقه دراسله و انسداد مقطعی و آب گرفتگی معابر اصلی و فرعی در روستاهای شیرکلا،  لـله بند و مومج خیل شد و متاسفانه چند واحد مسکونی نیز دچار آب گرفتگی شد.


معاون فرماندار سوادکوه در خصوص اقدامات انجام شده گفت: با همکاری شرکت البرز مرکزی و اداره راه و شهرسازی شهرستان و شهرداری ها بازگشایی انجام شد که تا روز گذشته ادامه داشت و با استفاده از دودستگاه کامیون ادره کل بنیاد مسکن مازندران نسبت به جمع آوری گل و لای و لجن در سطح معابر و منازل اقدام شد.


طالبی افزود: جاری شدن سیل موجب انسداد مسیر اصلی دراسله و همچنین منطقه انند و چرات شد که کار بازگشایی این مسیرها نیز انجام شد.


وی با اشاره به جاری شدن سیل در دهستان راستوپی بیان کرد: در روستای بالا دوآب تنگه نیز به خاطر شدت بارندگی و طغیان زیرگذرهای راه آهن دو واحد مسکونی دچار آب گرفتگی شد که به کمک کارکنان اداره راه آهن مشغول تخلیه گل و لای و لجن از این واحدهای مسکونی هستند.


معاون فرماندار سوادکوه مهم ترین اصل برای رفع مشکلات مناطق حادثه خیز  شهرستان را تخصیص بودجه لازم برای این نقاط دانست.

 دیدگاه شما در مورد : انسداد و آب گرفتگی معابر روستایی ولوپی و راستوپی

انسداد و آب گرفتگی معابر روستایی ولوپی و راستوپی

  • پربازدیدترین ها