سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 19:08:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30625

تاریخ انتشار : 28/06/1394 - 10:53

علی صادقی و حمید لولایی دوباره هم بازی شدند

«خواستگار با حقوق مکفی» آبان ماه وارد مرحله تولید می‌شود و تاکنون علی صادقی و حمید لولایی به عنوان بازیگر در این اثر ایفای نقش می‌کنند.

سوادکوه- هادی محمدی‌نسب کارگردان سینما در خصوص آثار خود گفت: «خواستگار با حقوق مکفی» که به تازگی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز گرفته است، در آبان ماه وارد مرحله تولید می‌شود.

 
وی افزود: این اثر که نگارش آن دو ماه به طول انجامید یک طنز اجتماعی است و موضوع آن درباره همسایه‌ای است که باعث رانده شدن تنها خواستگار دختر فیلم شده و سیر داستان را این فرد رقم می‌زند، این اثر برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.
 
محمدی‌نسب عنوان کرد: نویسنده اثر مجتبی فیضی‌زاده، تهیه کننده حسن علیمردانی و بازیگران فعلی آن علی صادقی و حمید لولایی هستند.
 
این کارگردان در خصوص اثر دیگر خود «رسانه، نظم و امنیت عمومی» اظهار داشت: این کلیپ که به سفارش معاونت اجتماعی ناجا سعید منتظرالمهدی در موضوع رسانه و ناجا در قالب تعامل دوسویه خبرنگاران و ناجا به مناسبت روز خبرنگار تولید شده به عنوان کلیپ منتخب قرار است هر ساله در جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی پخش شود.
 
وی ادامه داد: این اثر پس از یک سال تحقیق در 10 روز تولید شد و در آن یک خبرنگار از طریق مرکز اطلاع‌رسانی ناجا از فعالیت‌های این نیرو مطلع شده و با حضور به موقع در محل، اقدام به تهیه اخبار می‌کند. قسمت مانیتورینگ ناجا هم اخباری که او در رسانه‌ها منعکس کرده را رصد نموده و در پایان به پاس اخبار مناسبی که تهیه کرده است از طرف ناجا به جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی دعوت و از او تقدیر می‌شود.
 
محمدی‌نسب عنوان کرد: در این کلیپ که با هدف همکاری و تعامل حوزه‌های مختلف ناجا و انواع مختلف رسانه‌ها ساخته شده به تناسب فعالیت‌های ناجا که بیشتر فضای عملیاتی دارد، ریتم تند، تعلیق بالا و لحظات پرکشش است.
 

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : علی صادقی و حمید لولایی دوباره هم بازی شدند

علی صادقی و حمید لولایی دوباره هم بازی شدند

  • پربازدیدترین ها