یکشنبه 03 تیر 1397 15:01:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30580

تاریخ انتشار : 27/06/1394 - 15:01

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه94/06/27:

تلاش کنیم تا فرهنگ مهدویت جهانی شود/ماهواره نماد صهیونیسم و بهائیت است

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه94/06/27 اظهار کردند: تلاش کنیم تا فرهنگ مهدویت جهانی شود/ماهواره نماد صهیونیسم و بهائیت است.

تلاش کنیم تا فرهنگ مهدویت جهانی شود/ماهواره نماد صهیونیسم و بهائیت است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در نماز جمعه شهر پل سفید با اشاره به سالروز وفات استاد شهریار اظهار کرد: وی شاعری متعهد بود که در زمان جنگ اشعار زیبایی در مورد ایثار و رشادت های رزمندگان و شهدا سرود و شعر علی ای همای رحمت مهمترین سروده این شاعر نامی بود که مورد تایید امیر المومنین  حضرت علی(ع) قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: امروز مصادف است با جمعه خونین مکه در سال 1366 و کشتار  وحشیانه حجاج ایرانی توسط آل سعود خائن و همزمان شد با حادثه دلخراش امسال مکه و یاد شهدا و درگذشتگان را گرامی میداریم.


امام جمعه پل سفید با گرامیداشت روز عید قربان و عید غدیر گفت: دهه غدیر دهه ولایت، دهه هدایت و دهه آرمان خواهی ملت های مظلوم جهان است.


قربانی در ادامه با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس بیان کرد: صدام با حمایت تمام کشورهای دنیا به میهن اسلامی ایران حمله کرد و این دفاع مقدس تمامی جهانیان را متوجه خود کرد که نباید به یک کشور دینی حمله کرد و هرکس با اسلام مبارزه کند خدای بزرگ او را نابود خواهد کردکه این امر در مورد صدام اتفاق افتاد.


وی سپس در خصوص دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه  فرهنگی تصریح کرد:هشدار های مقام معظم رهبری در خصوص نفوذ فرهنگی غرب را جدی بگیریم، باید ازفرهنگ دینی و اسلامی و فرهنگ مهدویت  دفاع کرد.

امام جمعه پل سفید با بیان اینکه فرهنگ مهدویت اصل امید در بشر زنده میکند تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم فرهنگ مهدویت جهانی شود و مسلمان اهنت کنندگان به این فرهنگ را نقره داغ خواهند کرد.


حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر در نماز جمعه شهر زیراب با بیان حدیثی از امام باقر(ع) در خصوص اندیشه و تفکر در دین اظهار کرد: ایمان باید با یقین باشد.

وی با تاکید بر شناخت زمان و مسائل روز گفت: امروز سوریه کانون فتنه جهان است.

امام جمعه موقت زیراب با اشاره به تهاجم فرهنگی تصریح کرد: ماهواره ها پرچم و نماد صهیونیسم و بهائیت است.

ذاکری خطیر در خصوص در پیش بودن هفته دفاع مقدس و همچنین بیان ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدا خاطر نشان کرد : دشمن از یک محور شلمچه با 13 لشکر مکانیزه و چند تیپ مجهز به کشور حمله کرد ولی دلیری و مقاومت رزمندگان اسلام باعث شکست آنها شد.


وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با پاسدارن گفت: دیدگاه مقام معظم رهبری همچون امام خمینی(ره) است که فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور نبود».

امام جمعه موقت زیراب در خصوص حادثه مکه تصریح کرد: دولت عربستان در حادثه اخیر سهل انگاری کرد و باید حرمین شریفین توسط یک گروه بین المللی مسلمان اداره شود.

ذاکری خطیر در سخنان خود حمله آل سعود به یمن و حمله رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی را محکوم کرد.

وی با اشاره به مشکلات جاده از مسئولان خواست تا هرچه زودتر این مشکل را رفع کنند.دیدگاه شما در مورد : تلاش کنیم تا فرهنگ مهدویت جهانی شود/ماهواره نماد صهیونیسم و بهائیت است

تلاش کنیم تا فرهنگ مهدویت جهانی شود/ماهواره نماد صهیونیسم و بهائیت است

  • پربازدیدترین ها