پنج شنبه 31 خرداد 1397 16:36:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس
چاپ

کد خبر : 30536

تاریخ انتشار : 26/06/1394 - 15:41

تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه

با حضور جانشین فرماندهی سپاه کربلا مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه برگزار شد.

تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح امروز با حضور سرهنگ حسین محمدرضایی جانشین فرماندهی سپاه کربلا، مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و جمعی از بسیجیان و خانواده های شهدای شهرستان سوادکوه، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه برگزار شد.

سرهنگ بابایی فرمانده سابق سپاه سوادکوه در بخشی از سخنانش با اشاره به اهمیت جایگاه بسیج در دیدگاه معمار کبیر انقلاب، گفت: طبق فرموده امام (ره) بسیج مدرسه عشق و میقات پابرهنگان است و من به صفا و خلوص بسیجیان قبطه می خورم.

وی درپایان از کلیه کسانی که در طول دوره مسئولیت همکاری کردند تشکر کرد. 

در ادامه حجت الاسلام احمد قربانی امام جمعه پل سفید ضمن قدردانی از تلاش سرهنگ بابایی در دوره مسئولیتش و آرزوی موفقیت برای سرهنگ ابرهیمی با اشاره به جایگاه انقلاب اسلامی در منطقه و لزوم دفاع از آن اظهار کرد: دفاع از انقلاب اسلامی دفاع از هویت کشور، دفاع از جغرافیای سرزمینی  و جغرافیای عقیدتی است و دفاع از حکومتی که ماهیت آن بر اساس معارف عالیه قرآن است.

وی تاکید کرد: در جنگ هشت ساله نیروهای نظامی همچون ارتش و سپاه از آن امتحان سربلند بیرون آمدند.

امام جمعه پل سفید با اشاره به پتانسیل بسیج گفت: بدنه بسیج دریای بی ساحل است.

سپس سرهنگ حسین محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا در بخشی از سخنان خود با اشاره به تقابل نظام سلطه با انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروزه نظام سلطه نمی تواند قبول کند ایران به عنوان یک نظام مستقل و مبتنی بر یک ایدئولوژی اسلامی در دنیا حضور داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از همه ظرفیت های خود استفاده کرد تا نظام را ساقط کند ولی به لطف خدا روز به روز اقتدار نظام بیشتر می شود.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه همه نسبت به یکدیگر مسئولیم، تاکید کرد: باید نسبت به جامعه خود بی تفاوت نباشیم.

محمدرضایی با اشاره به لزوم ترویج تفکر بسیجی در جامعه گفت: اگر بتوانیم تفکر بسیجی را در جامعه نهادینه کنیم دشمن نمی تواند نفوذ کند و این راهکار می تواند در بسیاری از بخشها راهگشا شود.

سرهنگ محمد ابراهیمی نیز با قدردانی از همه فرماندهان ادوار گذشته سپاه سوادکوه  بیان کرد: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و با تعامل خوب با ادارات و نهادها و تلاش همکاران در مجموعه، همچون گذشته به مسیر ادامه دهیم.

وی اذعان داشت: انشاالله با همکاری و تعامل همه بسیجیان بتوانیم مجموعه بزرگ و عظیم را به پیش ببریم و بتوانیم در مقابل تهدیدات دشمن موفق عمل کنیم.

 

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه با قرائت حکم فرماندهی سرهنگ دوم پاسدار محمد ابراهیمی و اهداء هدایا به سرهنگ بابایی پایان پذیرفت.

گفتنی است سرهنگ محمد ابراهیمی فرماندهی سپاه سوادکوه شمالی را در کارنامه خود دارد و سرهنگ مهرداد بابایی نیز به فرماندهی سپاه تنکابن منصوب شد.دیدگاه شما در مورد : تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه

تودیع و معارفه فرمانده سپاه سوادکوه

  • پربازدیدترین ها