چهار شنبه 30 خرداد 1397 15:39:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 30477

تاریخ انتشار : 25/06/1394 - 18:37

دستگیری 45 تروریست داعشی در کرکوک+تصاویر

نیروهای کُرد عراق ۴۵ فرد را دستگیر کردند که به وابستگی به گروه داعش و اجرای عملیات تروریستی و ایجاد پست‌های بازرسی ساختگی اعتراف کردند.

سوادکوه- نیروهای امنیتی عراقی، ۴۵ نفر را به‌ جرم دست داشتن در اقدامات تروریستی در شهر کرکوک، دستگیر کردند. بنابر این گزارش، سرتیپ «سمکو محمد» رئیس نیروهای آسایش در کرکوک طی کنفرانسی خبری از دستگیری ۴۵ تروریست در این شهر خبر داد.

 
دستکیری 45 تروریست داعشی در کرکوک+تصاویر
 
وی گفت:‌ این افراد با تلاش‌های نیروهای آسایش که‌ وظیفه‌ حفظ امنیت را بر عهده‌ دارند و عملیات‌های اطلاعاتی آنان، در داخل شهر کرکوک و نواحی اطراف آن دستگیر شده‌اند. این مقام امنیتی افزود که‌ این افراد در بازجویی‌های انجام شده‌ به‌ جرایم خود و انجام دادن اقدامات تروریستی، اعتراف کرده‌ و در حال حاضر به‌ دادگاه‌ تحویل داده‌ شده‌اند.
 
دستکیری 45 تروریست داعشی در کرکوک+تصاویر
 
این در حالی است که‌ پیش‌تر نیز بیش از ۳۰ تن در کرکوک به‌ اتهام ارتباط با داعش و دست داشتن در پرونده‌های ترور توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند. شهر کرکوک در شمال کشور عراق واقع شده و دارای بافت کرد و عرب می باشد. این شهر دارای بزرگترین منابع نفتی عراق می باشد. نیورهای داعش از سال گذشته با سوء استفاده از بافت مذهبی (اهل سنت) برخی از ساکنین این شهر در برخی مناطق حاشیه ای آن فعال شده است.
 
دستکیری 45 تروریست داعشی در کرکوک+تصاویر

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : دستگیری 45 تروریست داعشی در کرکوک+تصاویر

دستگیری 45 تروریست داعشی در کرکوک+تصاویر

  • پربازدیدترین ها