شنبه 01 اردیبهشت 1397 16:00:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30319

تاریخ انتشار : 22/06/1394 - 17:02

ورود مراجع ذيصلاح به اين پرونده برای روشن شدن اذهان عمومي

اجت،پيگيري مسئولانه براي مبارزه با زمين خواري يا تخريب رقباي انتخاباتي

اميد است مراجع ذیصلاح با ورود مجدد به اين پرونده يكي بار براي هميشه اذهان عمومي را روشن نموده و به دور از هياهوي اين روزهاي مطبوعات جريان هاي خاص سياسي كشور به اين پرونده خاتمه دهند.

اجت،پيگيري مسئولانه براي مبارزه با زمين خواري يا تخريب رقباي انتخاباتي

سوادکوه- به نقل از شیرگاه نیوز، در ابتداي اين يادداشت متذكر مي شوم هدف بنده از اين نوشته حمايت يا تخريب هيچ شخصيتي چه حقيقي و چه حقوقي نمي باشد و اين برداشت شخصي بنده از اتفاقات چند ساله اخير در منطقه ورسك و روستاي جديدالاحداث اجت مي باشد.

اگر به گذشته و شروع صحبت ها در مورد روستاي ورسك و اجت برگرديم بايد به سال 92 و چند ماه قبل از انتخابات رياست جمهوري برگرديم كه بحث جنگل خواري و زمين خواري توسط دهياري روستاي ورسك مطرح شد و بازخوردهاي متفاوتي داشت كه اين سايت خبري در آن زمان مطالبي در اين زمينه منتشر نموده بود.

امروز با گذشت 2 سال از آن تاريخ دوباره و نزديك انتخابات مجلس شوراي اسلامي و با محوريت تخريب يکي از کساني که براي دوره جديد هم قصد ورود به عرصه انتخابات را دارد ،شاهد هجمه تعدادي از رسانه هاي مكتوب و مجازي هستيم كه با فضاسازي و سياه نمايي سعي در تخريب چهره اين شخص مي كنند و حتي در مطالبي كه در نقد پديده زمين خواري مي زنند از اين شخص نام مي برند كه اين موضوع جاي تامل بسيار دارد.
در اين كه آيا اين روستاي جديدالتاسيس قانوني مي باشد يا خير حرف و حديث هاي فراواني وجود دارد از وجود گورستان هاي چند صد ساله كه نشان از قدمت اين روستا دارد تا نقشه هاي ماهواره اي كه تغييرات محسوس در ساخت و ساز را دراين روستا طي دو سال اخير نشان مي دهد.
در اين يادداشت هدف بنده همان گونه كه در ابتداي اين يادداشت متذكر شدم حمايت از هيچ شخصي نيست اما چيزي كه مرا وادار به نوشتن اين مطالب نمود جو مسمومي بود كه در فضاي مجازي و در سطح رسانه هاي كشور بر عليه اين شخص از سوي عده اي خاص ايجاد نمودند و اين كه آيا اين روستا وجود خارجي داشته يا خير را به مراجع ذي صلاح مي سپاريم تا با عزم جدي كه در اين زمينه دارند حقوق مردم شريف جمهوري اسلامي را در صورت تضييع شدن به آن ها بازگردانند چرا كه حق مردم بالاتر از هر چيزي در اين نظام ارزشمند مي باشد.

البته نكته ديگري كه عرصه را بر اين شخص که داراي سمت هاي گوناگون از ابتداي انقلاب تا کنون بوده و هست را تنگ كرده حمايت گسترده وي از بوميان حوزه انتخابيه قائمشهر ،سوادكوه،جويبار ،سوادكوه شمالي و سيمرغ در جهت بازستاني خانه هاي اجدادي خود از منابع طبيعي مي باشد كه اين موضوع به همراه تاكيد وي بر طرح هايي همچون بازگشت دام به جنگل و استفاده بهينه از آن سبب محبوبيت و اقبال مردم اين حوزه كه عموما روستازاده هستند به وي شده است که اين موضوع سبب نگراني عده اي خاص شده است.

البته ذكر اين مورد هم ضروري است كه يكي از مواردي كه سبب بازنشر مطالب عليه اين فرد در سايت ها و خبرگزاري هاي بي طرف شده است وجود ويلايي منصوب به وي در اجت مي باشد كه خود هم منكر اين قضيه نشده ،البته مردم منطقه مي دانند كه اين زمين كه حجم كوچكي از منطقه اجت را شامل مي شود ارثيه پدري همسر وي مي باشد كه اهل اين منطقه است.

مع الوصف اميد است مراجع ذي صلاح با ورود مجدد به اين پرونده يكي بار براي هميشه اذهان عمومي را روشن نموده و به دور از هياهوي اين روزهاي مطبوعات جريان هاي خاص سياسي كشور به اين پرونده خاتمه دهند.


منبع : شیرگاه نیوز
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 22 شهریور 1394 - 18:15
    ttrtr

    آخر ما نفهميديم اين داستان زمين خواري بوده كمك به روستا بوده چي بوده

    1 0
دیدگاه شما در مورد : اجت،پيگيري مسئولانه براي مبارزه با زمين خواري يا تخريب رقباي انتخاباتي

اجت،پيگيري مسئولانه براي مبارزه با زمين خواري يا تخريب رقباي انتخاباتي

  • پربازدیدترین ها