جمعه 01 تیر 1397 02:33:32

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گزارش و گفتگو
چاپ

کد خبر : 30311

تاریخ انتشار : 11/10/1395 - 15:16

سریال پروژه 4 بانده شدن محور سوادکوه چه‎وقت به پایان می‌رسد؟!

تابستان 94 نیز به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود ولی پروژه 4 بانده شدن محور سوادکوه به اتمام نرسید؛ این پروژه یکی از پروژه‎هایی است که تاکنون با کندی طلسم شده‌ای پیش می‌رود و هنوز هم در گیر و دار وعده مسئولان برای اتمام آن است.

سریال پروژه 4 بانده شدن محور سوادکوه چه‎وقت به پایان می‌رسد؟!

سوادکوه- بسیاری از وعده‌ها برای شستن زنگار محرومیت‌ها از چهره سوادکوه در حد حرف باقی ماند که یکی از مهم‌ترین آنها در مسیر پیشرفت و توسعه تحقق پروژه 4 بانده شدن جاده سوادکوه است.

این پروژه یکی از پروژه‎هایی است که تاکنون با کندی طلسم شده‌ای پیش می‌رود و هنوز هم در گیر و دار وعده مسئولان برای اتمام آن است.

ظرفیت بالای حمل و نقل مسافر و بار، حمل و نقل ارزان، ایجاد امکان ارتباط سهل‌الوصول‌تر با پایتخت از مزایایی است که در نتیجه تکمیل این پروژه نصیب شبکه حمل و نقلی و استفاده‌کنندگان از آن می شود که به تبع آن رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را نیز شاهد هستیم.

راه دسترسی به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم در توسعه اقتصادی و به‌ویژه صنایعی چون صنعت گردشگری از ضروریات جوامع کنونی و مخصوصاً شهرستان سوادکوه است که با کمبود سرمایه‌گذار و دمل چرکین بیکاری روبه‌رو است و ایجاد آن نقش تسهیل‌گری و تسریع‌کنندگی در جذب سرمایه‌گذارانی که سوادکوه را پلی ارتباطی برای شمال کشور می‌دانند، دارد.

امیدواریم مسئولان ملی به قولی که برای تکمیل این پروژه دادند، عمل کرده و منابع بودجه‌ای کشور به‌نحوی تخصیص یابد که نیاز نباشد کار به سال آتی موکول شود و چنانچه هم منابع مالی برای این امر موجود نیست، صادقانه آن را به مردم اعلام کرده و تکلیف آنها را مشخص کنند اما اگر منابع موجود است، به تعهدات و قول‌های داده شده عمل کنند.

و اما مردم سوادکوه همچنان چشم‌انتظار بهره‌برداری این پروژه هستند.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : سریال پروژه 4 بانده شدن محور سوادکوه چه‎وقت به پایان می‌رسد؟!

سریال پروژه 4 بانده شدن محور سوادکوه چه‎وقت به پایان می‌رسد؟!

  • پربازدیدترین ها