شنبه 02 تیر 1397 05:01:40

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30280

تاریخ انتشار : 22/06/1394 - 10:12

رئیس هیئت ورزشهای همگانی زیراب خبر داد

برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سوادکوه

رئیس هیئت ورزشهای همگانی زیراب از برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی در سوادکوه خبر داد.

برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سوادکوه

محمد قاسم نژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی شهرستان سوادکوه روزجمعه ۲۷ شهریور‌ماه ساعت 16 در منطقه تیر‌جار خواجکلا زیراب برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه های این جشنواره تصریح کرد: اجرای موسیقی محلی توسط اساتید خوشرو و اسحاقی، اجرای مسابقات بومی و محلی، شعر خوانی توسط اساتید حسن پور و نادری  بخشی از برنامه های این جشنواره است.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی زیراب در خصوص اهداف اجرای این جشنواره گفت:  هدف این جشنواره ارتقای ورزش‌های بومی محلی و سنتی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و حفظ و ترویج فرهنگ بومی محلی سوادکوه است.

قاسم نژاد با اشاره به ارج نهادن به تلاش هنرمندان و  ورزشکاران خاطر نشان کرد: تجلیل از هنرمندان و ورزشکاران برتر شهرستان سوادکوه  از دیگر برنامه‌های  این جشنواره است.

وی در پایان با قدردانی از مسئولان و مدیران شهرستان جهت مساعدت در برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سوادکوه افزود: از شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر زیراب، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان سوادکوه که در برگزاری این جشنواره با هیئت ورزشهای همگانی زیراب همکاری دارند جای تقدیر دارد.دیدگاه شما در مورد : برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سوادکوه

برگزاری ششمین جشنواره فرهنگی ورزشی سوادکوه

  • پربازدیدترین ها