پنج شنبه 30 فروردین 1397 15:59:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 30169

تاریخ انتشار : 19/06/1394 - 15:22

حادثه اي ديگر براي حيات وحش سوادكوه

کشته شدن خرس در سوادکوه + تصوير

تصوير زير حدود 3 ماه قبل در شبكه هاي مجازي انتشار يافت و در آن از كشته شدن يك خرس توسط قطار در سه كيلومتري شيرگاه از زيراب صحبت شد.

کشته شدن خرس در سوادکوه + تصوير

سوادکوه- در اينكه آيا خرس مذكور را قطار زده و يا آن را كشته اند هنوز اطلاعي در دست نيست اما آن چه مسلم است زيست گاه هاي اين حيوانات در جنگل هاي سوادكوه و سوادكوه شمالي هر روز كوچك تر شده و فاصله اين حيوانات با مردم كمتر مي شود.


IMG_20150910_083300.jpg

با انتشار خبر دستگيري شکارچي پلنگ در سوادکوه اين بار نوبت به مرگ خرس وحشي در شهرستان سوادکوه بود که خبرساز شود و در شبکه هاي اجتماعي دست به دست بچرخد.
براي بررسي اين موضوع و ميزان صحت ماجرا سراغ فلاحي رييس اداره محيط زيست شهرستان هاي سوادکوه و سوادکوه شمالي رفتيم که وي با پيگيري هاي متعددي که انجام داد گفت:طي تماسي که با راه آهن شمال در مورد مرگ اين خرس داشتيم اعلام شد عکس مذکور متعلق به 4 سال قبل و در مسير راه آهن زيراب تا شيرگاه بوده است.


وي با اشاره به عزم جدي اين اداره جهت مبارزه با شکارچيان غير قانوني افزود: محيط زيست شهرستان هر اطلاعاتي که از افراد بدست آورده مورد بررسي قرار داده و تا اطلاع دقيق از چگونگي وقوع حوادث از پيگيري آن صرف نظر نمي کند.


منبع : شیرگاه نیوز
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 19 شهریور 1394 - 18:31
    سيب

    اي بابا تو اين سوادكوه چي مي گذره

    0 0
دیدگاه شما در مورد : کشته شدن خرس در سوادکوه + تصوير

کشته شدن خرس در سوادکوه + تصوير

  • پربازدیدترین ها