شنبه 01 اردیبهشت 1397 15:47:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 300

تاریخ انتشار : 10/07/1392 - 20:11

ایجاد کمپینگ‌های دانشجویی در دانشکده شهیدبهشتی زیرآب

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی از ایجاد مکان‌های تفریحی در شهر زیرآب برای دانشجویان خبر داد.

ایجاد کمپینگ‌های دانشجویی در دانشکده شهیدبهشتی زیرآب

میراحمدی با بیان اینکه دانشگاه مکانی را در شهر شمال برای انجام آموزش‌های فوق برنامه ایجاد کرده است، اظهارکرد: در گروه‌های 100 نفره افراد را به این مکان اعزام و امکانات رفاهی آنان را فراهم می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه از سال گذشته اقدامات راه‌اندازی این مکان انجام شده است، گفت:‌ در آبان ماه سال جاری اولین گروه دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی به این منطقه اعزام می‌شوند.

 

میر احمدی با بیان اینکه امسال در شورای فرهنگی دانشگاه یک شعار به عنوان اساس کار دانشگاه در نظر گرفته شد، گفت: شعار دانشگاه "دانشجوی موفق طالب اخلاق علم و مهارت" نامگذاری شده است، بر همین اساس برنامه‌های دانشگاه را بر سه محور هماهنگ کرده‌ایم.

 

وی با اشاره به برنامه اخلاقی دانشگاه، گفت:‌ دانشگاه در جهت افزایش معرفت و اخلاق اساتید کارگاه‌های دانش افزایی را برگزار کرده است که در این کارگاه برنامه‌های پژوهشی و آموزشی زیادی انجام شده است.

 

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اجرای نشست‌ها و کرسی‌های هم اندیشی در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: در زمینه علم و دانش آموختگی دانشجویان، دانشگاه انجمن‌های علمی و نشریات خوبی را تدارک دیده است.

 

میراحمدی تصریح کرد: دانشگاه شهید بهشتی در توافقنامه‌ای با سازمان فنی حرفه‌ای کلاس‌های مهارتی را با 70 درصد تخفیف برای دانشجویان برگزار می‌کند که در پایان دوره مدرک معتبری از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای و دانشگاه به طور مشترک دریافت می‌کنند.


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : ایجاد کمپینگ‌های دانشجویی در دانشکده شهیدبهشتی زیرآب

ایجاد کمپینگ‌های دانشجویی در دانشکده شهیدبهشتی زیرآب

  • پربازدیدترین ها