چهار شنبه 27 دی 1396 12:24:25

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2961

تاریخ انتشار : 03/12/1392 - 16:25

اختصاصی/ عضو کمیسیون تلفیق بودجه:

مازندران تنها موفق به معرفی 2/2 درصد طرحهای ارزی شد

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سهم استفاده شده از طرحهای ارزی گشایش شده مازندران از صندوق توسعه در بخش تولید بسیار پایین است

مازندران تنها موفق به معرفی 2/2 درصد طرحهای ارزی شد

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین گفت: طی نامه ای به دکتر فلاح استاندار مازندران اعلام کردم سهم استفاده شده از طرحهای ارزی گشایش شده مازندران از صندوق توسعه در بخش تولید بسیار پایین است.

وی با اشاره به جدولی دقیق از آمار دیگر استانهای کشور و مقایسه سهم استان یادآور شد: مازندران تنها موفق به معرفی 2/2 درصد طرحهای ارزی شد.

حسینی با بیان اینکه از این معرفی چه میزان استفاده شده بحث دیگری است تصریح کرد: جدول موجود تا پایان شهریور را نشان می دهد و مسلماً بعد از آن وضع بهتری نداشتیم.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به ضعف استان در استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه و تحول اقتصادی و رفع مشکلات جوانان بیکار و مردم محروم استان از دکتر فلاح خواست با درایتی که در او و تیمش سراغ دارد با دعوت از مشمولان امر موانع توسعه را مرتفع نماید.

نماینده مردم قائمشهر،سوادکوه،جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طی مذاکره ای که با دکتر سید صفدر حسینی مدیر صندوق توسعه ملی و دفتر طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی داشتم، آنها اعلام آمادگی کردند که با حضور در استان برای رفع موانع مساعدت کنند.

 حسینی آمادگی مجمع نمایندگان و خود را برای کمک به این موضوع اعلام کرد و خاطر نشان کرد: راه برون رفت از مشکلات همدلی و تلاش بیشتر مسئولان و کارشناسان و تسهیل در استفاده از منابع برای ارتقائ ظرفیت های موجود است.

عضو کمیسیون ورزش و جوانان مجلس با اعلام اینکه جدول محرمانه است و از اشاعه آن معذورم  از توضیح بیشتر در این خصوص امتناع کرد و فقط گفت: نسبت فاصله ما حتی با استانهای کوچک بسیار زیاد استدیدگاه شما در مورد : مازندران تنها موفق به معرفی 2/2 درصد طرحهای ارزی شد

مازندران تنها موفق به معرفی 2/2 درصد طرحهای ارزی شد