چهار شنبه 02 خرداد 1397 19:29:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 29524

تاریخ انتشار : 09/06/1394 - 19:22

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه تشریح کرد

فعالیت 25 موسسه و خانه قرآنی در سوادکوه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از فعالیت 25 موسسه و خانه قرآنی درشهرستان سوادکوه خبر داد.

فعالیت 25 موسسه و خانه قرآنی در سوادکوه

غلامحسین ذاکری خطیر امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به فعالیت‌ تبلیغات اسلامی در سوادکوه گفت: با توجه به بودجه های محدود شهرستان پیشرفت های قابل ملاحظه ای در بخش قرآنی در این شهرستان حاصل شده است.

وی در خصوص فعالیت موسسات و خانه های قرآنی تصریح کرد: 25موسسه و خانه قرآنی در سوادکوه مشغول فعالیت هستند و برگزاری 70 جلسه دائمی قرآن و تربیت 351 مربی قرآن از فعالیت های دیگر سازمان تبلیغات در جهت رشد معنوی شهرستان سوادکوه بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به ساخت 4 خانه عالم و استقرار 4 روحانی در روستاها اظهار کرد: با توجه به اینکه تجربه ها نشان از آن دارد که حضور روحانی در مناطق مختلف موجب کاهش آسیب‌ها می شود امسال ما شاهد افزایش اعزام مبلغان دینی در سطح شهرستان بودیم.


ذاکری خطیر در پایان از برگزاری دوره های مصباح الهدی و نورالهدی ویژه جوانان شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی سعی دارد هرساله با برگزاری جشنواره فصلی درجهت رشد و تعالی فراگیران قرآنی بخصوص در بین نخبگان شهرستان گام های بلندی را بردارد.دیدگاه شما در مورد : فعالیت 25 موسسه و خانه قرآنی در سوادکوه

فعالیت 25 موسسه و خانه قرآنی در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها