سه شنبه 01 خرداد 1397 23:45:35

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2946

تاریخ انتشار : 02/12/1392 - 14:30

اختصاصی/ امام جمعه زیراب:

تصور نکنیم کلید حل مشکلات مذاکره با این و آن است

امام جمعه زیراب در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر گفت:همه مسائل کشور را به مذاکرات هسته‌اي يا غير آن گره نزنيم و تصور نکنيم که کليد حل مشکلات کشور در مذاکره با اين و آن است.

تصور نکنیم کلید حل مشکلات مذاکره با این و آن است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین  رضایی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر زیراب ضمن دعوت همه نمازگزاران به رعایت تقوی الهی و با اشاره به برگزاری نهمين اجلاس بين‌المجالس اسلامي در تهران، این اجلاس را گامی در راه وحدت و پیشرفت کشورهای مسلمان دانست و خاطر نشان کرد: حضور هیاتهای پارلمانی 53 کشور اسلامی را نشان دهده اقتدار دیپلماسی قدرتمند ایران دانست.

وی گفت: رسانه های بیگانه  و اپوزیسیون که سابقه زیادی در انعکاس اخبار گزینشی مربوط به ایران را در کارنامه خبری خود دارند، همچون موارد مشابه در گذشته، به هنگام برگزاری این اجلاس مهم نیز سکوت معناداری را اختیار کرده و اخبار مربوط به این نشست را منعکس نکرده و یا به سرعت از کنار آن عبور کردند.

 امام جمعه شهر زیراب در ادامه به مسائل سوریه اشاره کرد و اظهار داشت: وقوع بیداری اسلامی در منطقه و تحولات عظیم ناشی از آن آمریکا را سرگشته و حیران کرد.

رضایی تصریح کرد: آمریکا و هم پیمانانش برای شکست خود در این ماجرا با کمک برخی از همپیمانان خود در منطقه به مداخله گسترده ای مشغول هستند اما به فضل الهی تا اکنون هم موفق نشده اند و هم باعث رسوایی خود در جهان شده اند و این امر موجب شده نقش تأثیر گذار ایران بر همگان اثبات شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان کرد: يکي از نکاتي که در طول يک سال اخير بارها و بارها مورد تاکيد رهبر معظم انقلاب اسلامي قرار گرفته مساله توجه به درون است که البته در طول سالهاي اخير همواره مورد تاکيد بوده است اما ضرورت و اهميت آن در طول سالیان اخير چند برابر شده است.

امام جمعه شهر زیراب تاکید کرد: اين امر البته به يک مساله مهم ديگر گره خورده است و آن اين است که راه حل مشکلات کشور را به مذاکرات با آمريکا و يا اروپا و ياهر کشور ديگري گره نزنيم.

رضایی راه حل مشکلات کشور را همت مضاعف و تلاش برای حل مشکلات بیان کرد و ابراز داشت: البته اين امر بدان معني نيست که براي حل مشکلات ديپلماتيک کاري نکنيم بلکه به اين معني است که همه مسائل کشور را به مذاکرات هسته‌اي يا غير آن گره نزنيم و تصور نکنيم که کليد حل مشکلات کشور در مذاکره با اين و آن است.   دیدگاه شما در مورد : تصور نکنیم کلید حل مشکلات مذاکره با این و آن است

تصور نکنیم کلید حل مشکلات مذاکره با این و آن است

  • پربازدیدترین ها