چهار شنبه 27 دی 1396 00:29:21

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 29085

تاریخ انتشار : 26/05/1394 - 09:21

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران مراسم تودیع و معارفه رئیس اداراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه با حضور  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، امام جمعه شهر پل سفید، معاون فرماندار سوادکوه و جمعی از مسئولان و هنرمندان این شهرستان در سالن اجتماعات اداره ارشاد برگزار شد.

در آغاز مراسم حجت الاسلام احمد قربانی امام جمعه شهر پل سفید در بخشی از سخنان خود با اشاره به سابقه فرهنگی و دینی استان مازندران گفت: فعالیت در این سرزمین ذوق دیگری می خواهد، استان مازندران که سرچشمه فرهنگ آن از فرهنگ اصیل اهل بیت(ع) می جوشد نیاز به توجه ویژه ای دارد.

وی با بیان خصوصیات مردم سوادکوه خاطر نشان کرد: مردم سوادکوه خصایص خوبی دارند و در هیچ یک از فتنه های بعد از انقلاب نلغزیدند و پایدار ماندند و در همه دوران مانند دوران دفاع مقدس کارنامه درخشانی دارند.

امام جمعه پل سفید با اشاره به تاثیر فرهنگ در جامعه و لزوم توجه مدیران فرهنگی به این مسئله تاکید کرد: فرهنگ تاثیر گذار، فرهنگی است که از تاثیر منفی فرهنگ های بیگانه و فرهنگ منحرف داخلی پیشگیری می کند.

در ادامه  احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران نیز در بخشی از سخنان خود با اشاره به مشکلات موجود در حوزه فرهنگ اظهار کرد: مشکل فرهنگ امروز ضعف مدیریت است.


وی تصریح کرد:جامعه اگر در حوزه فرهنگ توسعه پیدا کرد در حوزه های دیگر همچون اقتصاد، صنعت و کشاورزی توسعه پیدا خواهد کرد.


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تاکید کرد: در حوزه فرهنگ نیاز به نگاه  کارشناسی است و نبود تخصص در این حوزه  موجب مشکلات جبران ناپذیری می شود.


جاودانی با اشاره به اینکه در مدیریت فرهنگی باید به چینش مناسب و کارشناسی توجه شود و هر کسی در جای خود فعالیت کند، گفت: در صورتی که ظرفیت‌های فرهنگی و دینی جامعه را به خوبی معرفی کنیم، می‌توانیم در دست‌یابی به اهداف جامعه موفق باشیم.

سپس از خدمات میثم قربانی به عنوان مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه تقدیر شد و سید یوسف موسوی شیخ  به عنوان سرپرست ارشاد سوادکوه معرفی شد.

در پایان نمایندگان گروه های مختلف هنری به بیان دیدگاه، مشکلات و نیازمندیهای خود پرداختند.

گفتنی است موسوی مسئولیت  رئیس فرهنگ و ارشاد جویبار را در کارنامه خود دارد.دیدگاه شما در مورد : مراسم تودیع و معارفه رئیس اداراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه برگزار شد