چهار شنبه 30 خرداد 1397 20:04:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 28985

تاریخ انتشار : 25/05/1394 - 13:31

با حضور ارشد نظامی آجا در استانهای مازندران و گلستان انجام شد

افتتاح مرکز آموزش دانشجویان افسری دانشگاه امام علی(ع) در سوادکوه+تصاویر

مرکز آموزش دانشجویان افسری دانشگاه امام علی(ع) در پادگان دوآب افتتاح شد.

افتتاح مرکز آموزش دانشجویان افسری دانشگاه امام علی(ع) در سوادکوه+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین طی مراسمی با حضور امیر منصور خمری ارشد نظامی آجا در استانهای مازندران و گلستان، امیر شیرزاد علیپور جانشین دانشگاه افسری امام علی (ع)، امیرسیدحسین میرتقی فرمانده تيپ مستقل 230 پياده سرلشگر شهيد اسدالله متاجي و جمعی از مسئولان شهرستانی مرکز آموزش دانشگاه افسری امام علی(ع) در پادگان دوآب شهر پل سفید افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام احمد قربانی امام جمعه پل سفید در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهداست.

وی ارتش را سد محکمی در مقابل دشمن دانست و افزود: حضور جوانان ولایتمدار در ارتش نقطه شکوفایی و سربلندی این نیرو است.

در ادامه امیر سرتیپ دوم منصور خمری با تبریک افتتاح این مرکز گفت: دانشگاه افسری مرکز پرورش جوانانی است که تصمیم گرفته اند در صف پرافتخار دفاع از میهن عزیز و انقلاب شکوهمند خود قرار گیرند و این بسیار با ارزش است.

وی خاطرنشان کرد: ارتش در دوران 8 سال دفاع مقدس با نیروهای کارآمد و درجه داران سخت کوش و سربازان دلیر خود در میدان های نبرد، مردانه ایستاد مقاومت و فداکاری کرد و شهدای بزرگی داد و نام ارتش همواره درخشان خواهد بود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر30 تاکید کرد: امروز ارتش بعنوان بازوان قدرتمند و پشتیبان ولایت فقیه همواره در آمادگی کامل بسر می برد و آماده هرگونه انجام ماموریت به فرماندهی معظم کل قوا است.

خمری تصریح کرد: دانشگاه افسری محل تجمع جوانان پاکیزه و پاک نهاد کشور است که امیران آینده ارتش و مردان و نوابغ نظامی کشور هستند که باید با تمام تلاش دوره های مصوبه را به اتمام برسانید و با همکاری بیش از حد با مربیان تمامی فنون مختلف را بیاموزید که در شرایط سخت بتوانید در مقابل دشمنان با درایت کامل ایستادگی و مقاومت کنید.

سپس امیر سرتیپ دوم سید حسین میرتقی در جمع دانشجویان گفت: بار مقدس و افتخار آفرینی دفاع از ملت، کشور و مقدسات ملی بر دوش نیروهای مسلح و شما دانشجویان عزیز است.

وی تصریح کرد: امروز ایران، یک ایران مستقل است و زیر بار تحمیل هیچ زورگویی در دنیا سرخم نمی کند و دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش نیز مجموعه ای از جوان فهیم و ولایی کشور است که وجودش امروز برای کشور و ملت ایران و همه ی هدف های والایی که این ملت برای خودش ترسیم کرده است ضروری و لازم است.

فرمانده تيپ مستقل 230 پياده شهيد متاجي ادامه داد: مردم به نیروهای مسلح به چشم کسانی نگاه می کنند که در هنگام بروز حادثه می توانند مثل حصار مستحکمی از آنها دفاع کنند و هیچ چیز برای یک دانشجو افسری امام علی(ع) با ارزش تر این نیست که در لحظه نیاز وظیفه خود را به درستی انجام بدهد.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنیدبرای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 25 مرداد 1394 - 22:02
    مهدی

    حضور دانشگاه امام علی(ع) را خیر مقدم و از متولیان دانشگاه تشکر. اجرشان با امیر المومنین

    1 0
دیدگاه شما در مورد : افتتاح مرکز آموزش دانشجویان افسری دانشگاه امام علی(ع) در سوادکوه+تصاویر

افتتاح مرکز آموزش دانشجویان افسری دانشگاه امام علی(ع) در سوادکوه+تصاویر

  • پربازدیدترین ها