جمعه 01 تیر 1397 12:21:24

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 28818

تاریخ انتشار : 22/05/1394 - 08:58

استاندار مازندران به مناسبت هفته خبرنگار:

باید مرز میان تضعیف، انتقاد و تخریب مشخص باشد/دریافت خدمات ملی حق مازندران است

استاندار مازندران با بیان اینکه باید مرز میان تضعیف، انتقاد و تخریب مشخص باشد، تاکید کرد: نقد حتما باید در رسانه‌ها باشد و رسانه‌هایی که نقد نکنند خنثی هستند.

باید مرز میان تضعیف، انتقاد و تخریب مشخص باشد/دریافت خدمات ملی حق مازندران است
سوادکوه- ربیع فلاح به‌مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار با تبریک این روز و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غواص و همچنین شهادت امام صادق(ع)، اظهار کرد: ما به عنوان سربازان این نظام باید رهرو نگاه مقام معظم رهبری به رسانه‌ها باشیم.

وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری، ابراز امیدواری کرد: دولت بتواند با اعتمادسازی، در راستای رفاه مردم گام بردارد.

استاندار مازندران با بیان اینکه هر استان بنا به اقتضاهای خود برای حوزه سرزمینی خط‌مشی تعیین می‌کند، افزود: اعتقاد دارم که بحث امنیت غذایی و سلامت باید در الویت فعالیت‌های استان باشد.

این مسئول تصریح کرد: امروزه تولید مواد غذایی و حفظ آب، طلب می‌کند که در برابر مسائلی که در آینده برای مردم مشکل ایجاد می‌کنند خود را تجهیز کنیم.

فلاح با بیان اینکه کشاورزی الویت توسعه مازندران است، خاطرنشان کرد: حفظ ذخایر آب نیز باید در الویت امر کشاورزی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دریافت خدمات ملی حق مازندران است، تاکید کرد: در این زمینه به مازندران ظلم شده است.

نماینده عالی دولت در استان مازندران ادامه داد: وقتی دو برابر ظرفیت استان در آن ساکن هستند، قطعا به قشرهای مختلف مردم فشار وارد خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه بحث جاده‌های اصلی و ترافیک از مهم‌ترین چالش‌های ما است، ادامه داد: در سال‌های اخیر ضریب بودجه مازندران نسبت‌ به سال‌های قبل افزایش یافته است.

با مسئولانی که در جلسات انتخاباتی شرکت کرده باشند برخورد جدی خواهیم کرد

فلاح در واکنش به پرسش خبرنگار بلاغ مبنی بر واکنش استاندار نسبت به شرکت مسئولان در همایش‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان، گفت: خیلی شفاف صحبت می‌کنم، بنده وابستگی به هیچ جریان و گروهی ندارم و قطعا با مسئولانی که در این مراسم‌ها شرکت کرده باشند برخورد جدی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها امین مردم هستند، اظهار کرد: باید سلامت انتخابات، آزادی مردم و مشارکت حداکثری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

استاندار مازندران با اشاره به وضعیت رسانه‌های مازندران، افزود: در حقیقت باید ساماندهی بیشتری در بحث رسانه‌ها انجام شود.

این مسئول تصریح کرد: همان‌طور که همه مسئولان باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند، رسانه‌ها نیز باید در برابر مطالبی که منتشر می‌کنند به افکار عمومی پاسخ دهند.

فلاح با بیان اینکه باید مرز میان تضعیف، انتقاد و تخریب مشخص باشد، تاکید کرد: نقد حتما باید در رسانه‌ها باشد و رسانه‌هایی که نقد نکنند خنثی هستند.

منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : باید مرز میان تضعیف، انتقاد و تخریب مشخص باشد/دریافت خدمات ملی حق مازندران است

باید مرز میان تضعیف، انتقاد و تخریب مشخص باشد/دریافت خدمات ملی حق مازندران است

  • پربازدیدترین ها