شنبه 01 اردیبهشت 1397 08:22:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2869

تاریخ انتشار : 29/11/1392 - 16:19

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

تودیع و معارفه معاون فرماندار سوادکوه

صبح امروز عین الله طالبی به عنوان معاون فرماندار سوادکوه معارفه شد.

تودیع و معارفه معاون فرماندار سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه معاون جدید فرماندار سوادکوه معارفه شد.

در این جلسه که با حضور فرماندار، امام جمعه زیراب و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری سوادکوه برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله لهراسب رحمتی معاون سابق فرماندار، عین الله طالبی به عنوان معاون جدید فرماندار معرفی شد.

فرماندار سوادکوه دلسوزی، مردمداری، تلاشگری و ایثارگر بودن را از خصوصیات برجسته رحمتی بیان کرد و گفت: بر اساس بخشنامه دولت مبنی بر استفاده از نیروهای وزارت کشور در پست های مدیریتی این وزارت خانه در همه سطوح موجب شد تا با آقای رحمتی خداحافظی کنیم و فردی از بدنه وزارت کشور را در این پست بگماریم.

وی همچنین در خصوص معاون جدید اظهار داشت: آقای طالبی نیز نیروی انقلابی و پرکاری است که بر کار فرمانداری تسلط کامل دارد.

وهابی همچنین خاطر نشان کرد: پست جدید آقای رحمتی در هفته آینده مشخص می شود .

امام جمعه زیراب نیز در ادامه به سخنرانی پرداخت و ضمن تشکر از مردم به خاطر حضور حماسی در 22 بهمن اظهار داشت : مردم ما از سال 42 در صحنه بودند.

وی پست های دنیوی را امانتی از سوی خداوند دانست و ابراز داشت: در هر کجایی که قرار گرفتیم فقط خدا را باید در نظر بگیریم.

حجت الاسلام رضایی بر وحدت و همدلی مسئولین تاکید کرد و اذعان داشت: اختلاف موجب نابودی است، مسئولین باید تعامل داشته باشند چرا که پیشرفت و سعادت جامعه تنها با همدلی و همکاری تحقق پیدا می کند.

سپس نوبت به معاون سابق فرماندار رسید، وی که دل پری از فرماندار قبلی داشت به شدت فرماندار قبلی و مشاورانش را مورد انتقاد قرار داد و از بی توجهی او نسبت به جایگاهش انتقاد کرد.

رحمتی از فرماندار سوادکوه نیز تشکر کرد و اظهار کرد: در این چند ماهه جزء اخلاق خوب و رفتار مناسب چیزی از ایشان ندیدم.

وی در ادامه سخنانش ضمن حمایت از دولت احمدی نژاد و دستاوردهای دولت او، دولت تدبیر و امید را به باد انتقاد گرفت و در پایان گفت: این جانب اصولگرا بودم و هستم و خواهم ماند.

پس از سخنان تند رحمتی نیز طالبی معاون جدید فرماندار تریبون را به دست و گرفت و با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت:  حضور مردم در 22 بهمن مسئولیت ما را بیشتر می کند.

وی با تشکر از فرماندار و استاندار با بیان اینکه  تا کنون در معارفه بیش از 9 نفر فرماندار و بخشدار حضور داشتم اعلام کرد: مسئولیت امانت است و این امانت امروز به تشخیص مسئولین به من رسیده و امیدوارم با کمک همه بتوانم این امانت را به سر منزل مقصود برسانم.

طالبی در ادامه به شرح وظایف فرمانداری پرداخت و در پایان از زحمات بی ریای همکاران قبلی و کسانی که فوت کردند و یا بازنشسته شدند تشکر کرد.

در پایان جلسه نیز حکم معاون جدید فرماندار قرائت و به او تحویل داده شد.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر سه شنبه 29 بهمن 1392 - 22:32
  مصطفی

  با سلام آقای رحمتی تغییر وتحول در همه جا وجود دارد وکسی که مسئولیتی را میپذیرد به این امر واقف است پس غیر منطقی و به دور از اخلاق است که در هنگام جدا شدن بنوعی همه را مقصر ناکارآمدی ونا توانی خود بدانیم و از آبدارچی ساده گرفته تا رئیس دولت را مورد انتقاد قرار داده تا عملکرد خود را توجیه کنیم بهتر است مروری گذرا بر حضور صد البته تحمیلی خود طی چند ساله ی اخیر در منطقه داشته باشید تا از عصبانیتتان کاسته شود در پایان امیدوارم که مسئولین جدید در هنگام رفتن این بی اخلاقی ها را که ناشی از دلبستن به مناصب است را پیشه ی کار خود قرار ندهند

  4 5
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 30 بهمن 1392 - 09:52
  سوادكوهي

  با تقدير از زحمات آقاي رحمتي و آرزوي توفيق روز افزون براي آقاي طالبي

  0 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 01 اسفند 1392 - 08:27
  یونس کجوری گشنیانی

  به نام خدای شهیدان رزم-بَـر کیش ومیهن رهاکرده بزم پایگاه محترم اطلاع رسانی سوادکوه آنلاین درود خدا بر شما باد بی گمان گزینش راهکار سپردنِ کارهای هر وزارت خانه به پرورش یافتگان همان وزارتخانه یکی از بهترین راهکارهایی بود که البته با تأخیری 35ساله در کشور ما پیاده شد.کادرهایی وزارت خانه به چند وچون کار بیشتر از بُرون آمدگان، آگاهی و اِشرافیت دارند و چون خود را توانا می بینند و لی شاهد آمدنِ کسان دیگری هستند انگیزه های کار سازمانی را از دست می دهند.از سوی دیگر آوردنِ نیروهایی بیرون از پس از مدتی ازجایگاههای خود به ناچار به زیر کشیده می شوند تکلیف تجارب مدیریتی انباشته شده چه می شود؟پاسخ روشن است.اگرتجربه ای باشد که علی القاعده هست به کار سازمانی می آید که بدانجا کوچیدند و نتیجه محرومیت وزارت کشور و رده های سازمانی آن از انباشت تجارب مدیریتی می باشد.شاید یکی از دلایل ضعف وزارت کشور به عنوان سیاسی ترین وزارتخانه کشور- درپرورش رجال سیاسی همین باشد.کدام یک از روئسای جمهور گذشته ی ما پایگاه وزارت کشوری داشتند؟هیچ کدام.درحالی که وزارت کشور باید بیش از هر وزارت خانه دیگری رجال و نسای سیاسی تحویل می داد ولی چون وزیران کشور برخاستگان از این وزارت خانه نبودند چنین نشد.ضربه ی دیگری که پدید می آمد درز و نشتِ اخبار و اطلاعاتِ محرمانه،خیلی محرمانه از رده های وزارت کشور به بیرون بود.خواه ناخواه روزی، آمدگان می روند ولی آیا هنگام رفتن اخبار و اطلاعات محرمانه و خیلی محرمانه را نیز مانند میزی که وانهاده اند وامی نهند؟ هرگز.اکنون که راهکار سپردن کار به مدیران درون وزارتخانه در دستور کار قرار گرفت به آن خوش آمد می گوئیم و برای برادر مکتبی،باورمند،مدیر، مدبر و مجرب جناب آقای عین الله طالبی بهتر از این و بشتر از این را آرزومندیم.شایستگی شما بیشتر از این است. شادباش ای فرنشین والاگوهر دوستت دارم فرنشین یونس کجوری گشنیانی-از روستای گشنیان شهرستان فرمانداری سوادکوه شمالی 1/12/1392 هجری خورشیدی

  0 2
دیدگاه شما در مورد : تودیع و معارفه معاون فرماندار سوادکوه

تودیع و معارفه معاون فرماندار سوادکوه

 • پربازدیدترین ها