شنبه 02 تیر 1397 16:36:16

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 28054

تاریخ انتشار : 07/05/1394 - 15:56

پس از بازداشت اعضای شورای شهر زیراب صادر شد

بیانیه شورای عالی استانها

در پي بارشهاي شديد و سيل آساي هفته گذشته در مازندران و بروز خسارت 150 ميليارد توماني به بخش هاي مختلف، شهردار و پنج عضو شوراي شهر زيراب از سوي مقام قضايي منطقه به مدت چند ساعت بازداشت شدند.

بیانیه شورای عالی استانها

سوادکوه- شوراي اسلامي تبلور حضور و مشارکت مردم شريف ايران اسلامي در صحنه مديريت جامعه و نهاد مردمسالاري ديني است که نقش تعيين کننده اي در حفظ و حراست از آرمانهاي والاي انقلاب اسلامي و تحکيم پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي دارد.

نمايندگاني که با تلاشهاي بي منت و صادقانه خود در راه تحقق مطالبات بر حق مردم مومن و ولايتمدار ايران اسلامي گام بر مي دارند.

در اين بيانيه آورده شده است: متاسفانه اطلاع يافتيم در جريان سيل اخير در شهرستان سوادکوه، اعضاي شوراي شهر زيرآب بي آنکه جرمي مرتکب شده باشند به دستور مقام قضايي بازداشت شده اند که  آن اقدام برخلاف قانون و فاقد هرگونه وجاهت قانوني است چراکه در قانون اساسي و آيين نامه هاي مقرر پيش بيني شده در صورت تخلف در شورا مراتب در شوراي حل و اختلاف رسيدگي شود.

لذا توقيف و بازداشت اعضاي شوراي اسلامي زيرآب مخالفت با مردم و دقيقا در راستاي تضعيف شوراي اسلامي و مخالفت صريح با جايگاه شورا است و اعضاي شوراي عالي استانها ضمن اعتراض به اين اقدام غيرقانوني خواستار عذرخواهي و تفقد از نمايندگان شريف مردم زيرآب و رعايت شان و منزلت شوراي اسلامي شدند.

اين بيانيه به امضاي جمعي از اعضاي شوراي عالي استانها رسيده است:

بيانيه


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : بیانیه شورای عالی استانها

بیانیه شورای عالی استانها

  • پربازدیدترین ها