جمعه 31 فروردین 1397 06:04:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2802

تاریخ انتشار : 26/11/1392 - 21:39

اختصاصی/اظهارات عجیب فرماندار سوادکوه شمالی:

رضایت از عملکرد دولت علت حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است

فرماندار سوادکوه شمالی در اظهاراتی تامل برانگیز دلیل حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را رضایت مردم از عملکرد دولت تدبیر و امید دانست.

رضایت از عملکرد دولت علت حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است
به گزارش سوادکوه آنلاین، درمانگاه مرکز بهداشت و درمان شهدای لفور روز پنج شنبه 24 بهمن ماه  با حضور سید هادی حسینی نماینده مردم سوادکوه، محمدرضا منصوریان فرماندار سوادکوه شمالی و معاونت دانشگاه علوم پزشکی مازندران  و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.
 
در این مراسم که با سخنرانی چند تن از مسئولین همراه بود فرماندار سوادکوه شمالی در اظهاراتی تامل برانگیز مشارکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن را به عملکرد دولتی که فقط 8 ماه از عمر آن می گذرد دانست و گفت:« علت حضور پر شور مردم در 22 بهمن، رضایت آنان از عملکرد دولت تدبیر و امید در سیاست داخلی و خارجی بوده است.»
 
این اظهارات فرماندار موجب شد برخی از حاضرین در مراسم در تذکری دلسوزانه به منصوریان یادآور شوند که مردم برای تجدید بیعت با آرمان های  امام، شهداء و ولایت فقیه در انتخابات شرکت کردند نه به خاطر رضایت یا عدم رضایت از دولت.
 
به فرماندار سوادکوه شمالی با توجه به اینکه از نسل اول انقلاب نیز می باشد و  شاهد آمد و رفت های دولت ها و تغییرات بعد از انقلاب بوده یادآور می شویم  که مردم شریف ایران در سالیان گذشته  زمانی که حتی نامی از دولت تدبیر و امید نبود چه در زمان رضایت مندی از دولت ها و چه در زمان نارضایتی از آنها همواره در راهپیمایی هایی که شناسنامه انقلاب است حضور پر شور داشته و دارند، چرا که مردم حساب انقلاب را از حساب دولت ها جدا می دانند.


برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 28 بهمن 1392 - 09:12
  مجید یوسفی

  با سلام خدمت شما عزیزان سایت سوادکوه آنلاین با مطلبی تحت عنوان : گفتگو با آقای دکتر محبوب قبادیان قادی دبیر سومین همایش سوادکوهی های مقیم تهران در دفتر کار ایشان به روزم لطفا در صورت امکان اطلاع رسانی نمائید و این خبر را هم برا سایت های دیگر سوادکوه ارسال نمائید . با تشکر ویژه از شما بابت همکاری تان .[گل][گل][گل] http://poli-be-gozashteh.blogfa.com/ پلی به گذشته در روستای اتو

  0 0
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 30 بهمن 1392 - 10:06
  سوادكوهي

  اگر اينطور باشد پس عملكرد تمامي دولت ها خوب بوده،چرا كه مردم ما در همه ي دوره ها حضور پرشور داشته و در آينده نيز خواهند داشت مردم موافق نظام اسلامي اند

  2 0
دیدگاه شما در مورد : رضایت از عملکرد دولت علت حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است

رضایت از عملکرد دولت علت حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است

 • پربازدیدترین ها