پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 06:37:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 27657

تاریخ انتشار : 01/05/1394 - 13:32

در حاشیه بحران سیل مازندران

لغو سفر خارجی، انتظار به زمین مانده سیل‌زدگان

حضور در نمایشگاه اختصاصی مازندران در قزاقستان، می‌توانست جای خود را به رتق و فتق امور سیل‌زدگان بدهد تا مرهمی باشد بر زخم عمیق مصیبت‌دیدگان.

لغو سفر خارجی، انتظار به زمین مانده سیل‌زدگان

سوادکوه- در شریطی که چند شهر استان مازندران با وقوع سیل و وارد آمدن خسارات سنگین جانی و مالی، از وضعیت ناگوار و بحرانی برخوردار است و علی‌رغم گذشت 72 ساعت از وقوع سیل، هنوز وضعیت در سوادکوه به روال عادی برنگشته، انتظار سیل‌زدگان از آقای استاندار، لغو سفر به قزاقستان جهت حضور در نمایشگاه اختصاصی توانمندی‌های مازندران در آکتائو قزاقستان بود، که این انتظار محقق نشد.

براساس اعلام رسمی، بیش از سه هزار خانوار مازندرانی از وقوع سیل، دچار آسیب شدند و به بسیاری از زیرساخت‌های چند شهر خسارات زیادی وارد آمد که هنوز از سوی ستاد مدیریت بحران میزان خسارت برآورد و اعلام نشد.

گزارشات از مناطق سیل‌زده حکایت از گلایه آسیب‌دیدگان از روند امدادرسانی دارد که بنا به تجربه پیشین، در صورت حضور استاندار، بسیاری از گلایه‌های موجود می‌توانست جای خود را به رضایت از کمک‌رسانی و تسریع در روند عادی‌سازی زندگی سیل‌زدگان می‌داد.


منبع : بلاغ
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 03 مرداد 1394 - 00:18
    ali

    امام جمعه زیراب در خطبه دوم نماز جمعه امروز دوم مرداد 94 با انتقاد از عدم وفای به عهد مسدولان شهری و شهرستانی و استانی به قولهای خود که باعث آسیب مردم از سیل شد از حضور استاندار در قزاقستان انتقاد کرد در ضمن از مسئولین فقط دکتر افشون در این نماز جمعه حضور داشت !

    0 0
دیدگاه شما در مورد : لغو سفر خارجی، انتظار به زمین مانده سیل‌زدگان

لغو سفر خارجی، انتظار به زمین مانده سیل‌زدگان

  • پربازدیدترین ها