یکشنبه 03 تیر 1397 19:05:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2765

تاریخ انتشار : 25/11/1392 - 15:52

امام جمعه شیرگاه سوادکوه:

ملت ایران در 22 بهمن مقاومت و اتحاد خود را روی میز قرار داد

امام جمعه شیرگاه سوادکوه با اشاره به راهپیمایی حماسی 22 بهمن، گفت: ملت ایران مقاومت مومنانه و اتحاد خود را روی میز قرار داده است.

ملت ایران در 22 بهمن مقاومت و اتحاد خود را روی میز قرار داد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمد مهدوی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه با اشاره به اینکه طمع ریشه بدی‌ها است و کسی که تقوا دارد طمع‌کار نیست، اظهار داشت: در کسب معنویت به کم قانع نباشیم و در امور دنیوی به کم قانع بودن سفارش شده و نداشتن روحیه قناعت سبب دعوای خانوادگی و نداشتن آرامش است.

امام جمعه شیرگاه سوادکوه با یادآوری این نکته که دشمنان افراد خودپسند زیاد و دوستانش اندک هستند، افزود: گسترش شعار مرگ بر امریکا در جهان به دلیل روحیه خودپسندی دولت امریکا است.

وی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به علل این حضور گسترده اشاره و خاطرنشان کرد: روحیه دشمن‌ستیزی و ظلم‌ستیزی و آزادگی ملت ایران سبب حضور گسترده مردم را فراهم کرده است.

مهدوی با بیان اینکه ملت ایران در برابر کاروان ایران هراسی امریکا و غرب، مقاومت مومنانه و اتحاد خود را روی میز قرار داده، تصریح کرد: غرب و امریکا ملت صلح دوست ایران اسلامی را تروریست معرفی کرد و ملت هم مقاومت و ایستادگی خود را به رخ آنان کشید.

 

برخی قصد دارند دشمنی دشمنان را ندیده بگیرند

امام جمعه زیراب سوادکوه نیز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حماسی توصیف کرد و گفت: به بیان مقام معظم رهبری، نظام جمهوری اسلامی ایران مسلح به ایمان و اراده و حضور مردم است که از هر سلاح اتمی برنده‌تر است.

حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران مصداق مفهوم آزادی و استقلال و جمهوریت در جهان است، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول 35 سال گذشته بدون اتکا به کشورهای دیگر و با دشمنی‌های دشمنان توانست بر روی پای خود بایستد.

وی با یادآوری این نکته که سخنان مسئولان امریکا در نزد مسئولان ایرانی با بیرون آن متفاوت است، خاطرنشان کرد: استقلال به معنای بد اخلاقی با دنیا نیست، ولی برخی در کشور قصد دارند دشمنی دشمنان را ندیده بگیرند.

رضایی با اشاره به سالروز حکم ارتداد سلمان رشدی و به لرزه در آمدن نظام استکباری اشاره کرد و افزود: حکم ارتداد سلمان رشدی نویسنده کتاب آیات شیطانی قدرت و عزت اسلام و برنامه‌ریزی و همکاری نظام سلطه را نشان داد.


منبع : فارس
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 26 بهمن 1392 - 09:51
  savadkooh

  عجز و درماندگی رهبر دراویش ایران در مقابل محقق برجسته مازندرانی http://savadkooh20.blogfa.com/post/373

  0 0
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 30 بهمن 1392 - 10:09
  سوادكوهي

  ملت ما همواره وظيفه خود را انجام داده و اين مسئولين بايد قدر اين مردم را بدانند و جواب اين همه لطف مردم را بدهند

  0 0
دیدگاه شما در مورد : ملت ایران در 22 بهمن مقاومت و اتحاد خود را روی میز قرار داد

ملت ایران در 22 بهمن مقاومت و اتحاد خود را روی میز قرار داد

 • پربازدیدترین ها