سه شنبه 29 خرداد 1397 11:00:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 27601

تاریخ انتشار : 30/04/1394 - 16:59

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز خبر داد

برگزاری اردوی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سوادکوه+تصاویر

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: اردوی آماده سازی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پیش از آغاز فصل رقابت های لیگ دسته یک در سوادکوه برگزار شد.

برگزاری اردوی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سوادکوه+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین اردوی تیم قوتبال ماشین سازی تبریز در زیراب برگزار شد و کادرفنی این تیم تمرینات پرفشار بدنی و آمادگی جسمانی را در دستور کار تیم قراردادند.

نادر دست نشان در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین  با اشاره به موقعیت مناسب سوادکوه در بحث ارتفاعات، اظهار داشت: بازیکنان تیم ماشین سازی قرار است در شمال کشور طی مدت سه هفته در  این تمرینات بدنی حاضر شوند تا پس از آن آماده حضور در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور شوند.

تیم ماشین سازی تبریز تاکنون با ۲۹ بازیکن بزرگسالان و زیر ۲۳ سال شامل بومی و غیر بومی قرارداد داخلی بسته و احتمالا سه بازیکن دیگر به جمع سبزقباها اضافه شوند.

گفتنی است تیم های حاضر در لیگ دسته اول کشور تا روز هفدهم مرداد ماه برای شرکت در فصل نقل و انتقالات لیگ دسته اول مهلت دارند و قرعه کشی لیگ دسته اول فوتبال کشور فصل 94-95 روز دوشنبه 5 مرداد برگزار می شود.دیدگاه شما در مورد : برگزاری اردوی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سوادکوه+تصاویر

برگزاری اردوی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در سوادکوه+تصاویر

  • پربازدیدترین ها