جمعه 24 آذر 1396 13:44:08

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 27569

تاریخ انتشار : 30/04/1394 - 15:47

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

خواستار استیضاح وزیر کشور هستیم

نماینده مردم قائمشهر٬ سوادکوه٬ جویبار در مجلس خواستار پیگیری استیضاح وزیر کشور شد.

خواستار استیضاح وزیر کشور هستیم

سوادکوه- سیدهادی حسینی در نشست علنی امروز چهارشنبه (30 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خودبا آرزوی صبر و بردباری برای مردمی که سیل ویرانگر خانه‌ها٬ زمین‌های کشاورزی٬ اموال و احشام آن‌ها را از بین برده و همه روستاهایی که در بند سیل گرفتارند٬ گفت: امروز در شرایطی دچار سیل ویرانگر شده‌ایم که هنوز خسارات ناشی از سیل ویرانگر نوشهر و چالوس در سنوات گذشته و خسارات ناشی از برف سنگین بر مرکبات مردم پرداخت نشده است.

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی از سیل حرف می‌زنیم که هزاران سکنه و مسافران میلیونی به خاطر 10 کیلومتر راه بر زمین مانده به مازندارن 2 روز در صف رسیدن به مازندران و بازگشت به تهران هستند.

وی ادامه داد: آقای نوبخت و دکتر آخوندی این افراد ملت ایران هستند کمک به مازندران کمک به جلوگیری از خروج ارز از کشور و کمک به مسافرت طبقات متوسط و پایین جامعه به شمال کشور است.

حسینی تصریح کرد: درحالی از سیل ویرانگر حرف می‌زنیم که تصمیم غلط یکی از معاونان جهاد کشاورزی زیان زیادی به مردم وارد کرده است٬ آنفولانزای مرغی به هیچ وجه در هیچ مرغداری صنعتی نه در استان مازنداران و نه در هیچ استان دیگری دیده نشده و صرفا شایعه در اعمال محدودیت برای ایجاد آشوب در بازار مرغ بوده است.

نماینده مردم قائمشهر٬ سوادکوه٬ جویبار در مجلس با تأکید بر این ‌که درحالی که وزیر کشور تقسیمات کشوری را متوقف کرده معاون وزیر جهاد کشاورزی براساس تقسیمات کشوری از اول گلوگاه تا اول رامسر برای آنفولانزای مرغی محدودیت ایجاد کرده٬ گفت: در کجای دنیا آنفولانزا که یک بیماری و ویروس است تقسیمات کشوری می‌شناسد.

حسینی افزود: مازندران را با طول 400 کیلومتر قرنطینه کردند درصورتی که با قطعی شدن حدود این بیماری براساس استاندارهای دنیا باید حداکثر 1 تا 10 کیلومتر قرنطینه می‌شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکید کرد: آقای وزیر آقای خلج معاون شما درحال فلج کردن کشور است مراقب باشید وزارت جهاد کشاورزی به وزارت جهاد مبارزه با کشاورزی تبدیل نشود.

حسینی با خطاب قرار دادن وزیر کشور اظهار داشت: آقای وزیر مردم منتظر تقسیمات کشوری هستند٬ نمایندگان مجلس خواهان آن هستند که موضوع استیضاح وزیر کشور در صحن پیگیری شود تا مردم از فشار و گرفتاری‌ها خلاص شوند.

این نماینده همچنین با مخاطب قرار دادن وزیر کار و رفاه اجتماعی عنوان داشت: 88 هزار نفر از بازنشستگان فولاد درگیر حقوق خود هستند٬ در جدول 12 هم پول هست٬ ماشین‌هایی که سوار می‌شوید همه به خاطر تلاش آن‌ها بوده است.

نماینده مردم قائمشهر٬ سوادکوه٬ جویبار در مجلس با تشکر از ظریف و صالحی و همه اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای به مخالفان گفت: مخالفت حق  شماست ولی بگذارید کام مردم تلخ نشود چه فرقی می‌کند چه کسی پشت میز مذاکره باشد مهم این است که حاصل صبوری 36 ساله ملت ایران و خون شهدای هسته‌ای به بار نشسته و مهم این است که در ملاقات نمایندگان با حضرت آقا مقام ولایت ایشان هم از تیم مذاکره کننده و تلاش آن‌ها تقدیر کردند.


منبع : خانه ملت
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 03 مرداد 1394 - 22:12
    محمدی لیندی

    سید هادی عزیز خواستار پیگیری مطالبات خود هستیم از شما. درود بر سید دوست داشتنی

    0 0
دیدگاه شما در مورد : خواستار استیضاح وزیر کشور هستیم

خواستار استیضاح وزیر کشور هستیم