پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 12:20:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2754

تاریخ انتشار : 24/11/1392 - 16:47

اختصاصی/ با کمک خیرین انجام شد:

افتتاح درمانگاه بهداشت و درمان شهدای لفور

صبح امروز درمانگاه بهداشت و درمان شهدای لفوربه همت خیرین و با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

افتتاح درمانگاه بهداشت و درمان شهدای لفور

دکتر قهاری معاون شبکه بهداشت و درمان سوادکوه در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: این درمانگاه با صرف هزینه 3 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 1000 متر مربع با زیر بنای 460متر مربع در دو طبقه افتتاح شد.

وی خاطر نشان کرد: تا کنون نزدیک به 120 میلیون تومان برای تجهیز این درمانگاه از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران هزینه شده است.

قهاری در مورد امکانات این درمانگاه گفت: این درمانگاه 8 نفر پرسنل دارد و از امکانات و بخش های مختلفی نظیر: پزشک، پذیرش و داروخانه، تزریقات و پانسمان، بهداشت خانواده و مامایی، مبارزه با بیماری ها، واحد بهداشت محیط و آزمایشگاه برخوردار است.

معاون شبکه بهداشت و درمان سوادکوه تصریح کرد: درمانگاه مرکز بهداشت و درمان شهدای لفور علاوه بر آنکه خانۀ بهداشت 5 روستای نفت چال، بورخانی، دهکلان، گالشکلا و شارقلت را تحت پوشش قرار می دهد، به دلیل قرار گرفتن در پایین دست می تواند پشتیبان خوبی برای مرکز بهداشت و درمان کالیکلا باشد.

گفتنی است زمین مورد نیاز برای ساخت این درمانگاه به میزان 1000 متر مربع به ارزش تقریبی 1 میلیارد ریال از سوی شرکت خزر ریس اهداء شد.

همچنین هزینه ساخت این درمانگاه نیز از جانب مرحوم حاج محمد رضا سلامت از شرکت پویا چوب تامین شد.دیدگاه شما در مورد : افتتاح درمانگاه بهداشت و درمان شهدای لفور

افتتاح درمانگاه بهداشت و درمان شهدای لفور

  • پربازدیدترین ها