دوشنبه 04 تیر 1397 01:15:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 27446

تاریخ انتشار : 26/04/1394 - 08:44

انتخاب زمان بد برای اجرای طرح، موجب شد

دردسری دیگر برای مازندرانی‌ها در جایگاه‌های سوخت

با کج‌سلیقگی در انتخاب زمان نامناسب برای اجرای طرح پیمایش از سوی شرکت نفت، از صبح دیروز بسیاری از مسافران و شهروندان مازندرانی برای دریافت سوخت از جایگاه‌های تعبیه شده دچار مشکل شده‌اند.

دردسری دیگر برای مازندرانی‌ها در جایگاه‌های سوخت

سوادکوه- عدم امکان سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت، مراجعه‌کنندگان را با مشکل جدی مواجه کرده بود، که در این ارتباط مدیرعامل شرکت نفت منطقه‌ای ساری گفت: قطع بنزین برای طرح پیمایش بود و این موضوع در دست بررسی است.

حسینعلی طالبی اظهار کرد: همکاران شرکت نفت منطقه‌ای ساری از روزهای گذشته و از ساعت اولیه صبح امروز برای رفع مشکل در پمپ بنزین‌ها حضور دارند و مشکل بسیاری از جایگاه‌های سوخت رفع شده است.

وی با بیان این که طرح پیمایش از 15 تا 23 تیرماه در جایگاه‌های سوخت استان باید اجرایی می‌شد که برخی از جایگاه‌ها نسبت به اجرای این طرح عمل نکردند و این موضوع در حال حاضر انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: در حال حاضر 20 درصد مشکلات جایگاه‌های سوخت رفع شده و طبق برنامه زمان‌بندی شده این مشکل تا ساعات آینده رفع می‌شود.

مدیرعامل شرکت نفت منطقه‌ای ساری با اعلام اینکه مشکل جایگاه‌های داخل شهرهای استان رفع شده است، بیان کرد: همکاران ما به مناطق خارج از شهر اعزام شده‌اند که تا ‌این مشکل کاملا حل ‌شود.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : دردسری دیگر برای مازندرانی‌ها در جایگاه‌های سوخت

دردسری دیگر برای مازندرانی‌ها در جایگاه‌های سوخت

  • پربازدیدترین ها