جمعه 31 فروردین 1397 15:24:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2740

تاریخ انتشار : 23/11/1392 - 22:21

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه:

بزرگ‌ترین تلسکوپ خاورمیانه در سوادکوه نیاز به بودجه دارد

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به خریداری بزرگ‌ترین تلسکوپ خورشیدی خاورمیانه در رصدخانه الاشت، گفت: تلسکوپ خورشیدی خاورمیانه در رصدخانه الاشت نیاز به بودجه راه‌اندازی دارد.

بزرگ‌ترین تلسکوپ خاورمیانه در سوادکوه نیاز به بودجه دارد

به گزارش سوادکوه آنلاین، جمشید پهلوان در گفت‌وگو با فارس با تقدیر از حضور فرماندار شهرستان سوادکوه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهر آلاشت و بازدید از مشکلات و توانمندی‌های این شهر، افزود: حضور فرماندار شهرستان سوادکوه در راهپیمایی 22 بهمن برای نخستین‌بار بعد از انقلاب اسلامی بوده است که موجب استقبال مردم قرار گرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر آلاشت به بازدید فرماندار سوادکوه از مشکلات و توانمندی‌های آلاشت اشاره کرد و افزود: موزه مردم شناسی، ساختمان آموزش و پرورش، آموزشگاه صنایع دستی و رصدخانه آلاشت مورد بازدید فرماندار قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه با تاکید بر اینکه بازدید و قول‌های فرماندار شهرستان سوادکوه از آلاشت امیدوارکننده است، خاطرنشان کرد: تبدیل ساختمان آموزش و پرورش به مرکز آموزشی، فرهنگی یا هنری توسط آموزش و پرورش و شهرداری، بازدید مسئولان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آموزشگاه صنایع دستی شهر که به صورت راکد درآمده است و حل مشکلات رصدخانه آلاشت به عنوان بزرگ‌ترین رصدخانه عمومی مازندران از نتایج بازدید فرماندار سوادکوه بوده است.

پهلوان با یادآوری این نکته که بزرگ‌ترین تلسکوپ خورشیدی خاورمیانه برای رصدخانه آلاشت خریداری شده است به مشکل تأمین بودجه راه‌اندازی آن اشاره کرد و افزود: حدود 100 هزار نفر در طول سال گذشته از جاذبه‌های مختلف آلاشت بازدید کردند که با برنامه‌ریزی کارشناسانه می‌توان شاهد افزایش حضور گردشگران و توسعه این شهر بود.دیدگاه شما در مورد : بزرگ‌ترین تلسکوپ خاورمیانه در سوادکوه نیاز به بودجه دارد

بزرگ‌ترین تلسکوپ خاورمیانه در سوادکوه نیاز به بودجه دارد

  • پربازدیدترین ها