پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 21:55:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 27227

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 10:04

فرمانده سپاه سوادکوه:

عربستان در حال تکرار سناریوی رژیم صهیونیستی در یمن است/مسئله فلسطین هرگز از ذهن مردم بصیر و قهرمان ایران اسلامی پاک نخواهد شد

فرمانده سپاه سوادکوه اظهار داشت: عربستان در حال تکرار سناریوی رژیم صهیونیستی در یمن است/مسئله فلسطین هرگز از ذهن مردم بصیر و قهرمان ایران اسلامی پاک نخواهد شد

عربستان در حال تکرار سناریوی رژیم صهیونیستی در یمن است/مسئله فلسطین هرگز از ذهن مردم بصیر و قهرمان ایران اسلامی پاک نخواهد شد

به گزارش سوادکوه آنلاین  مهرداد بابایی در سومین شب لیالی قدر در جمع روزه داران در امامزاده عبدالحق (ع) زیراب به سخنرانی پرداخت.

وی اظهار داشت: ما در حالی به روزهای پایانی ماه مهمانی خداوند نزدیک می شویم که همه نگاهها به سمت مردم مظلوم و بی پناهی است که بیش از 60 سال از ابتدایی ترین حقوق خود یعنی داشتن خانه و سرپناه محرومند و رژیم کودک کش و قاتل صهیونیستی در عین ناباوری و در زیر سایه حمایت های همه جانبه و سنگین استکبار جهانی آمریکای جنایات کار دست به  جنایت هایی می زند که قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و تنها گوشه ای از این جنایات هولناک و درد و رنج این ملت مظلوم و ستمدیده از طریق رسانه ملی پخش می شود.

فرمانده سپاه سوادکوه با اشاره به نبرد 51 روزه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه تصریح کرد: همگان شاهد بودند انواع موشک ها و بمب ها بر روی این مردم ریخته و آزمایش شد و بیش از 10 هزار واحد مسکونی، زیرساخت ها، مدارس، پل ها و حتی مقرهای سازمان ملل که محل جان پناه مردم بود مورد حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار گرفت که در نهایت منجر به قتل ، کشتار و شهادت شماری از مردم اعم از زنان و کودکان شد و لقب کودک کش به سایر القاب خبیث این رژیم افزوده شد.


بابایی با بیان اینکه رژیم آل سعود در حال تکرار همان سناریوی در یمن است، گفت: رژیم آل سعود بیش از سه ماه است عرصه را برمردم مظلوم یمن تنگ کرده است و با توجه به بروز فاجعه انسانی و قحطی این رژیم حتی اجازه ارسال کمک های بشر دوستانه به مردم یمن را نمی دهد.


وی خاطر نشان کرد: متاسفانه  مدعیان حقوق بشر در سکوتی خفت بار به سر می برندو نه تنها محکوم نمی کنند بدتر، از آنان حمایت می کنند و با اعزام گروههای مسلح تکفیری و تروریستی همچون داعش و القاعده به کشورهای مسلمان منطقه با به خطر انداختن امنیت منطقه، جنگ های نیابتی به راه انداخته اند.


فرمانده سپاه سوادکوه اظهار داشت: لذا برهمگان لازم است در هر نقطه ای از ایران عزیز در آخرین شب از لیلی قدر در کنار دعا برای تعجیل در فرج امام زمان(عج)و حوائج خیر دیگر،  جهت نصرت و پیروزی همه مظلومان و مستضعفان بی گناه فلسطین، یمن و دیگر کشور های اسلامی  دعا کنیم.


بابایی گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس یادگار امام راحل برای جهان اسلام جاودانه شد و بهانه ای است تا مظلومیت عده ای از مردم بی دفاع که سالهی سال است فریاد عدالت خواهس سر داده اند بیاد بیاوریم .


وی با بیان فلسفه حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: حضور اقشار مختلف مردم قطعا هر قدمی که در راهیمایی روز قدس در حمایت از مظلومان فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی برداشته شود برای شرکت کنندگان عمل صالح محسوب و در پرونده اعمال آنان  ثبت و ضبط خواهد شد.


فرمانده سپاه سوادکوه در پایان تاکید کرد: حضور میلیونی  مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه در آخرین جمعه ماه رمضان نشان خواهد داد مسئله فلسطین هرگز از ذهن مردم بصیر و قهرمان ایران اسلامی پاک نخواهد شد و تا پیروزی کامل مردم مظلوم فلسطین خواهد ماند و بار دیگر به لطف  خداوند جهانیان خواهند دید چگونه این مردم فداکار با پشتوانه ارزشهای اصیل انقلاب در روز قدس به خیابان ها آمده و ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر خواهند داد.

این سخنان فرمانده سپاه سوادکوه با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حاضرین همراه شد.دیدگاه شما در مورد : عربستان در حال تکرار سناریوی رژیم صهیونیستی در یمن است/مسئله فلسطین هرگز از ذهن مردم بصیر و قهرمان ایران اسلامی پاک نخواهد شد

عربستان در حال تکرار سناریوی رژیم صهیونیستی در یمن است/مسئله فلسطین هرگز از ذهن مردم بصیر و قهرمان ایران اسلامی پاک نخواهد شد

  • پربازدیدترین ها