سه شنبه 29 خرداد 1397 10:58:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 27224

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 13:55

حماسه حضور:

راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف سوادکوه برگزار شد

مردم مومن و روزه دار نقاط مختلف سوادکوه روز جمعه با برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس همراه با سایر مسلمانان جهان فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سرداده و خواستار آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیستهای جناینکار شدند.

راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف سوادکوه برگزار شد

به گزارش سوادکوه آنلاین مردم موحد و ولایتمدار سوادکوه با دردست داشتن دست نوشته هایی با مضمون فلسطین پاره تن اسلام است، قدس روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و حمایت از قدس شریف بر همه مسلمانان لازم است، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را فریاد زدند. 

زن و مرد ، پیر و جوان ، روستایی و شهری، دانش آموز و دانشجو، استاد دانشگاه و روحانی، کارمند و کاسب، همه و همه آمده بودند تا باردیگر خشم و انزجار خود را نسبت به جنایت ها و شرارت های اسرائیل به رخ جهانیان بکشانند. 

پس از تجمع اقشار مختلف مردم سوادکوه در نقاط از پیش تعیین شده آیین راهپیمایی در این شهرستان آغاز شد و سیل جمعیت در حالی که پارچه نوشته هایی با مضامین استکبار ستیزی با خود حمل می کردند با مشتهای گره گرده و با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا  وارد مسیر اصلی راهپیمایی شدند. 

مردم روزه دار سوادکوه با سردادن شعارهایی از قبیل: «جنایت اسراییل، جنایت آمریکاست»، «این همه قتل و غارت، حمایت آمریکاست»، «داعشی و تکفیری، عامل اسراییل اند با همه جنایت، گروهکی ذلیل اند»، «آتش به جان مردم، از شرر آمریکاست»، «جنایت صهیونیست، زیر سر آمریکاست»، «اتحاد اتحاد، تنها ره نجات است» و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل نفرت و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند. 

سالخوردگانی که توانایی ورود در مسیر اصلی راهپیمایی را نداشتند در پیاده رو های خیابان ها شهرهای پل سفید ، زیراب و آلاشت  با مشت هایی گره کرده، ضمن سردادن شعار علیه استکبار و صهیونیزم ، یک بار دیگر با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند. 

همچنین مردم مومن و انقلابی سوادکوه که در ماه مبارک رمضان شاهد کشتار بی رحمانه مردم یمن بودند با سردادن شعارهایی از این اقدام شرارت طلبانه آل سعود اعلام انزجار کردند. 

حمل پلاکاردهایی از سخنان امام(ره) و مقام معظم رهبری در حمایت از قدس شریف،  برپایی ایستگاههای فرهنگی و سلامت از دیگر اقدامات مردم در طول راهپیمایی بود. 

مردم شهرستان سوادکوه بعد از راهپیمایی با قرائت قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواستار آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین و نابودی اسرائیل غاصب شدند.

در پایان مراسم پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

               دیدگاه شما در مورد : راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف سوادکوه برگزار شد

راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف سوادکوه برگزار شد

  • پربازدیدترین ها