شنبه 01 اردیبهشت 1397 02:28:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 27209

تاریخ انتشار : 18/04/1394 - 13:27

دبیر مجمع نمایندگان مازندران:

رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ها همچنان اولویت اول مسلمانان است

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: رهایی فلسطین اشغالی از چنگال صهیونیست‌های اشغالگر همچنان اولویت اول مسلمانان جهان است.

رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ها همچنان اولویت اول مسلمانان است

سوادکوه- کمال علیپور نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ و دبیر مجمع نمایندگان مازندران به‌مناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز تجسم تأثیر شگرف ولایت فقیه در به حرکت وا داشتن توده‌های عظیم مردمی در جهت دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و ناکام گذاشتن ترفندهای شوم دشمنان اسلام است.

مسلمانان و مردم آزاده سراسر جهان امسال درحالی میراث گران‌بهای امام راحل(ره) در ابتکار اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز قدس را گرامی می‌دارند که رژیم اشغالگر قدس در سایه کمک و همراهی با جنایتکاران آل‌سعود در بمباران خانه و کاشانه مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن از سکوت مرگبار سران مزدور و خودفروخته عرب نهایت استفاده را برده و با گسترش شهرک‌سازی و یهودی‌سازی قدس شریف روز‌به‌روز به نیات شوم و توسعه‌طلبانه خود جامه عمل می‌پوشاند.

استکبار جهانی در سال‌های اخیر در راستای تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و به فراموشی سپردن اولویت جهان اسلام در دفاع از مردم فلسطین با افروختن آتش فتنه در کشورهای اسلامی و مسلط‌ نمودن گروه‌های تکفیری از خدا بی‌خبر بر بخش عمده‌ای از کشورهای اسلامی به حسب ظاهر موفق شده است مسئله آزادی قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از اولویت اصلی مسلمین جهان فاصله بگیرد.

ملت‌های آزاده جهان به‌ویژه مردم ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس به دشمنان خدعه‌گر اعلام می‌دارد، توطئه‌های آنان در به ‌فراموشی سپردن فلسطین خیالی واهی است و حضور یکپارچه امت اسلامی در این راهپیمایی عظیم بار دیگر نشان خواهد داد، عمر باطل مانند کف روی آب بسیار کوتاه است و رهایی فلسطین اشغالی از چنگال صهیونیست‌های اشغالگر همچنان اولویت اول مسلمانان جهان است.

دیری نخواهد پائید تا این جرثومه‌های فساد و تباهی، سایه نکبت‌بار خود را از منطقه جمع کرده و برای همیشه به زباله‌دان تاریخ افکنده شوند.

کمال علیپور - دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ها همچنان اولویت اول مسلمانان است

رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌ها همچنان اولویت اول مسلمانان است

  • پربازدیدترین ها