جمعه 01 تیر 1397 17:45:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2716

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 22:03

اختصاصی/ امام جمعه پل سفید:

غرب نمی تواند ما را از گرفتاری های اقتصادی نجات دهد

امام جمعه پل سفید در مراسم راهپیمایی 22 بهمن پل سفید گفت: مسئولین و دولت اسلامی باید آنچنان عمل کنند که حتی یک لحظه در ذهن مردم خطور نکند که غرب می تواند ما را از گرفتاری ها ی اقتصادی نجات دهد.

غرب نمی تواند ما را از گرفتاری های اقتصادی نجات دهد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجه الاسلام و المسلمین قربانی امام جمعه پل سفید در راهپیمایی روز 22 بهمن مردم پل سفیدگفت: جوانان و نوجوانان ما باید بدانند که دیروز جوانان ما با دست خالی در مقابل دشمن ایستادند تا امروز برای ما عزت ، غرور و اعتبار واقتدار بین المللی را به ارمغان بیاورند.

وی با اشاره به جنایات رژیم طاغوت در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اذعان داشت: خفه کردن اعتقادات مردم در این مملکت و استبداد همه جانبه از ویژگیهای دوران قبل از انقلاب و استقلال و آزادی آرزوی مردم ایران بود.

قربانی تصریح کرد: ایران  به رهبری امام(ره) انقلاب کرد  و به واسطه این انقلاب در کل جهان مطرح شد و این اعتباری است که از خون شهیدان به دست آمد.

 امام جمعه پل سفید تاکید کرد: همه ی ما باید به فرمان رهبر امام خامنه ای وحدت داشته باشیم و نباید وحدت تضعیف شود.

وی با بیان اینکه مراجع اسلام در وصیت نامه های خود حفظ جمهوری اسلامی را وظیفه همه می دانستند خاطر نشان کرد: در این نبرد کفر جهانی که تکفیریهای وهابی در افغانستان و پاکستان و عراق خون مردم را می خوردند انقلاب ما موفق شد و ما موظفیم جمهوری اسلامی را که یادگار امام راحل است حفظ کنیم.

قربانی در پایان بیان کرد: همه ی مسئولین باید در خدمت مردم باشند مخصوصا اشتغال و حفظ جوانان از خطرهای اجتماعی، مسئولین و دولت اسلامی باید آنچنان عمل کنند که حتی یک لحظه در ذهن مردم خطور نکند که غرب می تواند ما را از گرفتاری ها ی اقتصادی نجات دهد همانطور که رهبر فرمودند ما باید در داخل متمرکز شویم.   

 

نویسنده : رقیه براری

دیدگاه شما در مورد : غرب نمی تواند ما را از گرفتاری های اقتصادی نجات دهد

غرب نمی تواند ما را از گرفتاری های اقتصادی نجات دهد

  • پربازدیدترین ها