یکشنبه 26 آذر 1396 07:56:26

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2713

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 20:38

اختصاصی/ مشاور استاندار مازندران:

راهپیمایی امروز در طی 35 سال بی نظیر بود

مشاور استاندار مازندران راهپیمایی امروز مردم سوادکوه را بی نظیر خواند و گفت: هر وقت حضور ملت ما چشم گیر بود دشمن عقب می ماند.

راهپیمایی امروز در طی 35 سال بی نظیر بود

عزیز باقری که امروز در راهپیمایی شهر پلسفید شرکت کرده بود در مصاحبه با خبرنگار سوادکوه آنلاین در زمینه حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امام بارها فرمودند اگر دشمن بخواهد در مقابل دین بیایستد ما در مقابل دشمن می ایستیم، اگر دشمن سلاح دارد قدرت ما قدرت ایمان است قدرت ما قدرت اسلام است قدرت ولایت است.

وی قدرت ملت ایران را منبعث از حماسه بزرگ الهی و معصومین (ع) خصوصا حسین بن علی بیان کرد و ابراز داشت: الگوی ما حضرت زهرا ، حضرت ابوالفضل عباس و زینب کبری است، کسانی که از حریم ولایت دفاع کردند.

مشاور استاندار مازندران با اشاره به سخن امام (ره) که فرمودند« فرمودند اگر دشمن یک قدم جلو بیاید ما ده قدم آن را عقب می رانیم »، خاطرنشان کرد: هر وقت حضور ملت ما چشم گیر بوده دشمن عقب می ماند.

فرماندار سابق سوادکوه تصریح کرد: راهپیمایی امروز در طی 35 سال  بی نظیر بود و این نشان می دهد که  انقلاب زنده است ،امام زنده است،رهبر عزیز ما در عمق جان مردم نفوذ دارد و کلامشان راه گشاست.

نویسنده : رقیه براری

دیدگاه شما در مورد : راهپیمایی امروز در طی 35 سال بی نظیر بود

راهپیمایی امروز در طی 35 سال بی نظیر بود