جمعه 07 اردیبهشت 1397 07:37:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2712

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 17:55

اختصاصی/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران:

گزینه روی میز ما لبیک یا حسین است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهرستان سوادکوه شمالی گزینه حمله نظامی به ایران را یاوه ای بیش ندانست و گفت: چیزی که ما روی میز داریم لبیک یا حسین است.

گزینه روی میز ما لبیک یا حسین است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام ناصر شکریان در مراسم با شکوه 22 بهمن شهر شیرگاه با اشاره به سعی دشمنان دین خدا برای تحریف دین گفت: خداوند پیامبران را برای حفاظت از دین مبعوث کرده است.

وی قیام امام حسین (ع) را نیز برای احیا و حفاظت از دین دانست و انقلاب اسلامی ایران را در مسیر این قیام معرفی کرد و ابراز داشت: امام خمینی(ره) در عصری قیام کرد که بردن نام خدا در پادگان ها جرم بود.

شکریان با اشاره به دو انقلاب نافی دین روسیه و فرانسه خاطر نشان کرد: بنیان گذار کبیر انقلاب در زمانی که دو ابرقدرت غیر دینی غرب و شرق وجود داشت نظامی را پایه ریزی کرد که برپایه دین و ولایت فقیه بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران با بیان خدمات انقلاب و پیشرفت های کشور بعد از پیروزی انقلاب و تاثیر انقلاب اسلامی در کشورهای مختلف دنیا تصریح کرد: امام(ره) به همه دنیا اثبات کرد که دین توانایی اداره جامعه را دارد.

وی با اشاره به سرشکستگی و خفت ایران در قبل از انقلاب در بعد بین الملل اظهار کرد: در گذشته کسی به ایران اعتناء نمی کرد اما امروز به گونه ای شده که اگر ایران اراده کند در خاور میانه کاری انجام نشود، اگر تمام دنیا جمع شوند نمی توانند آن کا را انجام دهند به مانند نظام سوریه که ایران گفت باید بماند و هم چنان باقی ماند.

سخنران مراسم 22 بهمن شهرستان سوادکوه شمالی با بیان دلایل واهی غرب برای دشمنی با ایران اذعان داشت: در زمان جنگ سیم خاردار به ما نمی فروختند می گفتند ممکن است استفاده نظامی کنید، امروز هم با هسته ای شدن ایران و موشک های ما مشکل دارند.

شکریان شکست اسرائیل از حزب الله در جنگ 33 روزه را شکست آمریکا از ایران بیان کرد و گفت: در این جنگ بود که غرب به قدرت نظامی و پیشرفت های دفاعی ایران پی برد و فهمید که نمی توان با ایران مانند عراق و افغانستان وارد جنگ شد.

وی با اعلام اینکه هم اکنون ایران از لحاظ پیشرفت علم در جایگاه هستم جهان قرار دارد، همه این پیشرفت ها را مرهون پیروزی انقلاب اسلامی در ایران دانست.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان مازندران همچنین در بخش دیگری از سخنانش در خصوص مذاکرات هسته ای بیان کرد: آنها می گویند روی میز ما همه چیز هست اما ما می گوییم روی میز ما حضور، اتحاد و همدلی مردم و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

سخنران مراسم 22 بهمن شهرستان سوادکوه شمالی با اشاره به تحریم ها، ترور ها و جنایات غربی ها علیه ایران تاکید کرد: الآن تنها گزینه مانده روی میز تهاجم فرهنگی است و به غیر از این چیز دیگری ندارند، گزینه نظامی یاوه است آنها جرات ندارند به ایران حمله کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شما هر چه می خواهید روی میز داشته باشید اما آنچه که روی میز ماست لبیک یا حسین است.دیدگاه شما در مورد : گزینه روی میز ما لبیک یا حسین است

گزینه روی میز ما لبیک یا حسین است

  • پربازدیدترین ها