جمعه 31 فروردین 1397 20:56:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2710

تاریخ انتشار : 22/11/1392 - 16:29

اختصاصی/ مسئول شجره طیبه صالحین درجشن انقلاب وانت داران سوادکوه:

وحدت کلمه کلید موفقیت امام(ره) بود/ حضور مردم به خاطر رهبری و انقلاب است

مسئول شجره طیبه صالحین سوادکوه در جشن انقلاب وانت داران سوادکوه وحدت کلمه را کلید موفقیت امام (ره)دانست و گفت: مردم دلبسته به شخص خاصی نیستند و فقط به خاطر رهبری و انقلاب در راهپیمایی حضور می یابند.

وحدت کلمه کلید موفقیت  امام(ره) بود/ حضور مردم به خاطر رهبری و انقلاب است

به گزارش سوادکوه آنلاین، به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی با حضور شهردار زیراب، اعضای شورای شهر زیراب و جمعی از وانت داران سوادکوهی در محل شرکت وانت داران سوادکوه برگزار شد.

حجت الاسلام آقایی سخنران مراسم ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت معصومه(س) و تبریک به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب، وحدت کلمه را کلید موفقیت امام راحل (ره) بیان کرد و گفت: این وحدت کلمه از سال 42 تا سال 68 همواره در سخنان امام (ره) باقی ماند.

وی افزود: وحدت کلمه موجب وحدت تفکر در جامعه ایران شد و این وحدت تفکر منجر به این شد که یک نوع وحدت رویه به وجود آمد و حاصل آن ید واحدی شد که در سال 57 در مقابل تانکهای رژیم شاه ایستاد و با دادن جان عزیزان این انقلاب را به پیروزی رساند.

آقایی وحدت را کلید موفقیت و پیشرفت هر جامعه دانست که خداوند هم بر آن تاکید دارد و آن را لازمه دست یافتن یک جامعه به سعادت بیان کرد.

مسئول شجره طیبه صالحین سوادکوه برگزاری حج واجب در یک ماه به خصوص در طول سال و هم رنگی حجاج در زمان حج را نشانه ای از اهمیت وحدت در دین اسلام معرفی کرد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سرگذشت زبیر که در زمان پیغمبر از فرماندهان اسلام بود و در زمان خلافت علی(ع) جزء سران فتنه شد، اظهار داشت: انقلابی ماندن مهم تر از  انقلابی بودن است.

آقایی انحراف یک فرد انقلابی بلند پایه را به آجری تشبیه کرد که از ارتفاع بسیار زیاد به زمین می خورد.

 مسئول شجره طیبه صالحین سوادکوه ابراز داشت:با برخورد یک آجر به زمین سه عمل اتفاق می افتد، اول اینکه یک صدایی در دنیا ایجاد می شود و دوم اینکه در زمین چاله ای به وجود می آید و سوم ایتکه خود آجر هم آسیب می بیند.

وی با بیان این موضوع تصریح کرد: اگر یک فرد انقلابی در مسیر انقلاب پایش بلغزد و زمین بخورد، زمین خوردن آن مانند برخورد آجر با زمین است، این برخورد علاوه بر موجب می شود در دنیا علیه انقلاب صدایی ایجاد شود سبب ایجاد شکاف در بدنه انقلاب و همچنین موجب ضربه به خود این شخص هم می شود.

آقایی وضعیت کنونی انقلاب مصر را نمونه بارز انحراف در یک انقلاب دانست و خاطر نشان کرد: در مصر مردم انقلاب کردند اما صحنه گردان کسان دیگری شدند، علت اصلی این انحراف نبود ولایت در این انقلاب است.

سخنران جلسه در پایان سخنانش حضور مردم را در راهپیمایی امسال بهتر از سالهای قبل ارزیابی کرد و اذعان داشت: مردم دلبسته شخص خاصی نیستند و فقط به خاطر ادای دین به رهبری و انقلاب حضور می یابند.

وی تاکید کرد: ملت ما8 سال به همه فهماندند که هر کس بخواهد با ما لج کند ما تا آخرین لحظه ایستاده ایم.دیدگاه شما در مورد : وحدت کلمه کلید موفقیت امام(ره) بود/ حضور مردم به خاطر رهبری و انقلاب است

وحدت کلمه کلید موفقیت  امام(ره) بود/ حضور مردم به خاطر رهبری و انقلاب است

  • پربازدیدترین ها