شنبه 02 تیر 1397 10:41:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 2705

تاریخ انتشار : 21/11/1392 - 13:24

در سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب انجام گرفت:

افتتاح اداره بهزیستی سوادکوه شمالی + تصاویر

مدیر کل بهزیستی مازندران در مراسم افتتاح اداره بهزیستی سوادکوه شمالی سازمان بهزیستی را متولی آسیب های اجتماعی دانست و گفت: سازمان بهزیستی مولود انقلاب است.

افتتاح اداره بهزیستی سوادکوه شمالی + تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی،اسماعیل ردایی در مراسم افتتاح اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی ، سازمان بهزیستی را متولی آسیب های اجتماعی دانست و گفت: سازمان بهزیستی مولود انقلاب است.

 

وی افزود: این سازمان افتخار مددرسانی به جامعه نیازمند و زیر پوشش را دارد که مهم ترین این خدمات ساماندهی جامعه معلولان و بیماران مزمن روانی، سالمندان، اشتغال مددجویان، مسکن مددجویان، درمان و پیشگیری از اعتیاد، ساماندهی مهدهای کودک، کمپ های درمانی اعتیاد است.

 

فرماندار سوادکوه شمالی نیز در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل بهزیستی در استقرار اداره در این شهرستان تازه تاسیس بیان داشت : بحمد الله در دهه مبارک فجر شاهد اتفاقات خوبی در این شهرستان بودیم و امیدواریم با حمایت مردم و مسئولین و رویکرد دولت تدبیر و امید شاهد پیشرفت روز افزون این شهرستان باشیم.

 

وی خاطر نشان کرد: دهه فجر سرآغاز پیروزی بزرگ ملت سرافراز ایران بر استکبار جهانی و پرتو افشانی اسلام ناب محمدی(ص) در این کشور است از این رو این ایام مبارک و خجسته باید به بهترین شیوه ممکن گرامی داشته شود.

 

 سپس دادمهر رئیس بهزیستی شهرستان سوادکوه ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین در استقرار  این اداره  اظهار کرد: 600 پرونده توانبخشی ، اجتماعی و پیش گیری  در سوادکوه شمالی وجود دارد.

 

 وی از وجود 5 مهد کودک و مهد روستا ، 2 کمپ ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد

 در ادامه با قرائت حکم ، خانم قدمی بعنوان مسئول اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی  منصوب شد.

 شایان ذکر است 3 رئیس اداره شهرستان سوادکوه شمالی از قشر بانوان هستند.

گفتنی است اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی همزمان با دهه فجر با حضور منصوریان فرماندار ، مدیرکل بهزیستی مازندران، امام جمعه شهرستان و مسئولان ادرات صبح دیروز افتتاح شد.

 
http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_127.jpg
 
 
http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_128.jpg
 
 
 
http://www.savadkoohsh.com/Upload/Image/Galery_129.jpg 


دیدگاه شما در مورد : افتتاح اداره بهزیستی سوادکوه شمالی + تصاویر

افتتاح اداره بهزیستی سوادکوه شمالی + تصاویر

  • پربازدیدترین ها